مردم کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق جمعیت هلال احمر به آسیب دیدگان اهدا کنند
سه‌شنبه 2 آوریل 2019 2 سال قبل

مردم کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق جمعیت هلال احمر به آسیب دیدگان اهدا کنند

مردم کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق جمعیت هلال احمر به آسیب دیدگان اهدا کنند.  به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز و استاندار فارس ضمن تقدیر از نوع دوستی و همدلی مردم شریف استان فارس از آنها خواستند کمک‌های نقدی […]

مردم کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق جمعیت هلال احمر به آسیب دیدگان اهدا کنند.
مردم کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق جمعیت هلال احمر به آسیب دیدگان اهدا کنند

 به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز و استاندار فارس ضمن تقدیر از نوع دوستی و همدلی مردم شریف استان فارس از آنها خواستند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق جمعیت هلال احمر به عنوان مرجع قانونی به آسیب دیدگان اهدا کنند. 
متن این پیام به شرح زیر است: 
بسمه تعالی 
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق 
با سپاس و شکر گزاری به درگاه پروردگار به جهت نزول باران و رحمت الهی در آغازین روزهای سال نو و تشکر و قدردانی از عموم هم وطنان عزیز و به ویژه هم استانی‌های فهیم و فرهیخته استان فارس به جهت همراهی و مساعدت بی نظیر به عزیزان آسیب دیده از سیل پنجم و ششم فروردین ماه سال جاری اعم از متخصصین ، کارگران ، صنوف ، کسبه و بازاریان ، کشاورزان ، نیروهای کشوری و لشکری ، سمن ها و گروههای مردمی که در امر امداد و نجات و متعاقب آن بازتوانی آسیب دیدگان همکاری و معاضدت نمودند بدینوسیله به منظور اعمال مدیریت یکپارچه و موثر در امر کمک رسانی به مردم عزیز خواهشمند است کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق جمعیت هلال احمر استان و یا شعب مستقر در شهرستان‌های این جمعیت به عنوان متولی قانونی کمک رسانی به آسیب دیدگان قهری اهداء فرمایند. باشد که با مدیریت صحیح و نظارت مستمر کمک‌های خیرخواهانه شما بزرگواران به نیازمندان واقعی و مستحقین مربوطه اختصاص یابد . انشااله که همگی بزرگواران نزد خداوند باری تعالی ماجورخواهند بود . 
لطف اله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس امام جمعه شیراز
عنایت الله رحیمیاستاندار فارس

منبع

این مطلب را هم ببینید
فوت سارق در بیمارستان/بررسی فوت متهم به سرقت در خرمبید
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب