سه محموله اقلام امدادی هلال احمر فارس به خوزستان ارسال شد
سه‌شنبه 2 آوریل 2019 2 سال قبل

سه محموله اقلام امدادی هلال احمر فارس به خوزستان ارسال شد

به گزارش ایرنا، روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس سه شنبه به نقل از حسین درویشی افزود: این اقلام شامل یک هزار و ۳۰۰ بسته غذایی یک ماهه شامل برنج، نمک تصفیه شده، کنسروجات، حبوبات، قند وشکر، روغن مایع، چای به همراه قاشق و چنگال یک بارمصرف است.وی اظهار داشت: افزون بر این، ۲ […]

به گزارش ایرنا، روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس سه شنبه به نقل از حسین درویشی افزود: این اقلام شامل یک هزار و ۳۰۰ بسته غذایی یک ماهه شامل برنج، نمک تصفیه شده، کنسروجات، حبوبات، قند وشکر، روغن مایع، چای به همراه قاشق و چنگال یک بارمصرف است.
وی اظهار داشت: افزون بر این، ۲ هزار و ۵۰۰ تخته پتو و ۴۰۰ دستگاه چادر امدادی نیز توسط جمعیت هلال احمر فارس به خوزستان ارسال شده است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس با بیان اینکه فارس معین استان خوزستان در حوادث است، گفت: با هماهنگی های صورت گرفته شده با سازمان امداد و نجات کشور اقلام یادشده به وسیله پنج دستگاه خودرو امدادی سنگین به استان خوزستان انتقال داده شده است.
درویشی ادامه داد: دست کم ۱۵۰ نیروی عملیاتی تخصصی در رسته سیلاب فراخوانده شده‌اند که در حالت آماده باش هستند و در صورت نیاز با تجهیزات و امکانات کامل به استان خوزستان کمک رسانی خواهند کرد.
۷۳۷۵/ ۲۰۲۷

منبع

این مطلب را هم ببینید
پرواز‌های سه شنبه ۱۹ شهریورماه ۹۸ فرودگاه شیراز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب