تردد درجاده های فارس به روال عادی است
سه‌شنبه 2 آوریل 2019 2 سال قبل

تردد درجاده های فارس به روال عادی است

علیرضا سیاهپور سه شنبه در گفت و گو با ایرنا عنوان کرد: استان فارس در مجموع تردد‌های جاده‌ای طی ۲۴ ساعت گذشته کشور، در رتبه ششم قرار گرفته است.وی عنوان کرد: طی شبانه روز گذشته در مجموع حدود ۴۲ هزار خودرو وارد استان شده است و حدود ۳۸ هزار خودرو نیز از استان خارج شده […]

علیرضا سیاهپور سه شنبه در گفت و گو با ایرنا عنوان کرد: استان فارس در مجموع تردد‌های جاده‌ای طی ۲۴ ساعت گذشته کشور، در رتبه ششم قرار گرفته است.
وی عنوان کرد: طی شبانه روز گذشته در مجموع حدود ۴۲ هزار خودرو وارد استان شده است و حدود ۳۸ هزار خودرو نیز از استان خارج شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس پر تردد‌ترین محور ورودی فارس را بوشهر- کازرون اعلام کرد و و پرتردد‌ترین خروجی را محور آباده- شهرضا دانست.
سیاهپور همچنین سه محور پر تردد استان فارس را به ترتیب شیراز- مرودشت، مرودشت- شیراز و فیروزآباد- قیر برشمرد.
وی با بیان اینکه اوج تردد محور‌های استان در ساعت ۱۷ تا ۱۸ روز گذشته بوده است، ادامه داد: بیشترین تردد در محور شیراز- مرودشت بوده است.
این مقام مسئول همچنین اعلام کرد: متوسط تردد ساعتی در جاده‌های استان فارس ۳۱۳ خودرو و متوسط سرعت ۸۲ کیلومتر برساعت بوده است.
وی خاطرنشان ساخت: از دروازه‌های شهرشیراز ۷۲ هزار خودرو وارد شده اند و ۹۷ هزار خودرو خارج شده است.
از سوی دیگر، رئیس پلیس راه شمال فارس به خبرنگار ما گفت: همه جاده‌های استان فارس در روز طبیعت ۱۳ فروردین ماه باز و ترافیک خودرو‌ها روان است.
سرهنگ عبدالهاشم دهقانی افزود: محدودیت تردد تنها برای خودرو‌های سنگین اعم از تریلر، کامیون و کامیونت وضع شده است و خودرو‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی اجازه عبور دارند.
رئیس پلیس راه شمال فارس از مردم درخواست کرد علاوه بر رعایت قوانین، به توصیه‌های پلیس و راهداری توجه کنند.
وی همچنین تاکید کرد: به منظور حفظ ایمنی و کاهش تلفات رانندگی توصیه می شود مردم پیش از تاریک شدن هوا و شلوغ شدن جاده ها، به منازل خود بازگردند.
شمار زیادی از مردم ایران بنا بر سنتی دیرین، سیزدهم فروردین ماه روز طبیعت را در خارج از منزل و در باغ ها، بوستان ها و … سپری و جلوه های طبیعت در حال شکوفای بهاری را به نظاره می نشینند.
۷۳۷۵/ ۲۰۲۷

این مطلب را هم ببینید
ویژه برنامه‌های صدا و سیمای مرکز فارس در روز قدس

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب