تولد نوزاد عجول در روز ۱۳ فروردین در آمبولانس
سه‌شنبه 2 آوریل 2019 2 سال قبل

تولد نوزاد عجول در روز ۱۳ فروردین در آمبولانس

نوزاد عجول دختر، روز طبیعت در آمبولانس ۱۱۵مرودشت به دنیا آمد. مهران غلامی مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان مرودشت در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، گفت: امروز سیزدهم فروردین مصادف با روز طبیعت در ساعت ۹ و ۱۲ دقیقه صبح با اعلام گزارشی مبنی بر شروع درد زایمان مادر باردار ۳۲ […]

نوزاد عجول دختر، روز طبیعت در آمبولانس ۱۱۵مرودشت به دنیا آمد.

مهران غلامی مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان مرودشت در گفتگو با خبرنگار شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، گفت: امروز سیزدهم فروردین مصادف با روز طبیعت در ساعت ۹ و ۱۲ دقیقه صبح با اعلام گزارشی مبنی بر شروع درد زایمان مادر باردار ۳۲ ساله ساکن روستای جلیان، یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

وی اضافه کرد: امدادگران اورژانس با انتقال مادر باردار به داخل آمبولانس و انجام اقدامات تخصصی به وی کمک کردند که نوزاد دختر خود را به سلامت بدنیا آورد.

مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان مرودشت ادامه داد: مادر و نوزاد پس از زایمان و دریافت اقدامات حمایتی در وضعیت عمومی مساعد توسط تیم اورژانس، به بیمارستان شهید مطهری مرودشت انتقال داده شدند.

غلامی تصریح کرد: این ماموریت توسط تکنسین‌های پایگاه تخت جمشید مرودشت سید مرتضی بنی هاشمی و مهدی فاروقی انجام شد.

انتهای پیام/چ

تولد نوزاد عجول در آمبولانس

منبع

این مطلب را هم ببینید
شهروندان فریب کلاهبرداران در فضای مجازی نخورند/کلاهبردار ۲۰ میلیاردی در آباده به آخر خط رسید/مرگ پیرزن ۷۶ ساله بر اثر سقوط از پله
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب