رانندگان در روز طبیعت سبزه عید را در خیابان رها نکنند
سه‌شنبه 2 آوریل 2019 2 سال قبل

رانندگان در روز طبیعت سبزه عید را در خیابان رها نکنند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان فارس از شهروندان و رانندگان خواست سبزه‌های عید خود را در روز طبیعت در معابر و خیابان‌ها دور نریزند. به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ مصطفی عباسی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اظهار کرد: بعضی مواقع مشاهده می‌شود افرادی که در روز سیزده فروردین […]

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان فارس از شهروندان و رانندگان خواست سبزه‌های عید خود را در روز طبیعت در معابر و خیابان‌ها دور نریزند.

به گزارش شیرازنیوز به نقل از YJC از شیراز، سرهنگ مصطفی عباسی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اظهار کرد: بعضی مواقع مشاهده می‌شود افرادی که در روز سیزده فروردین به دامن طبیعت می‌روند سبزه عید را بر روی سقف یا صندوق عقب خودور گذاشته و پس از طی مسافتی از روی خودرو سقوط کرده و در سطح معابر و خیابان‌ها رها می‌شود.

وی با غیر قانونی و غیر اخلاقی خواندن چنین رفتار خطرناکی گفت: برابرقانون ریختن آشغال در سطح معابر توسط راننده تخلف محسوب می‌شود و در صورت مشاهده ماموران راهور مبلغ ۳۰ هزارتومان برای راننده خاطی جریمه لحاظ می‌شود.

سرهنگ عباسی تصریح کرد: چنانچه متوقف کردن خودور در محل برای تسیلم کردن قبض جریمه برای مامور امکانپذیر نباشد قبض جریمه وی به صورت دوبرگی صادر و در سوابق خلافی خودور منظور می‌شود.

رئیس پلیس راهور استان فارس افزود: در روز سیزده فروردین پلیس راهور با آمادگی کامل و بسیج تمام امکانات و تجهیزات الکترونیکی درمبادی ورودی و خورجی شهر مستقر و با تخلفات رانندگی برخورد جدی می‌شود.

سرهنگ عباسی با اشاره به اینکه، خاص بودن روز سیزده فروردین و شلوغی ترافیک، دلیلی برای نادیده گرفتن و زیر پا گذاشتن قانون محسوب نمی‌شود، افزود:وانت بار‌هایی که اقدام به حمل و جابه جایی مسافر در قسمت بار کنند ضمن اعمال جریمه از ادامه حرکت آن‌ها نیز تا پیاده کردن سرنشینان جلوگیری می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان فارس تاکید کرد: با توجه به احتمال تداوم بارش و لغزندگی سطح معابر، رانندگان با رعایت فاصله طولی و سرعت مطمئنه حرکت کنند و از آنان خواست زمان برگشت خود رابه ساعات پایانی روز موکول نکنند.

این مطلب را هم ببینید
توسعه صنعت در لارستان

انتهای پیام/چ

رعایت نکاتی در روز طبیعت

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب