مردم کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به هلال احمر و کمیته امداد اهدا کنند
سه‌شنبه 2 آوریل 2019 2 سال قبل

مردم کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به هلال احمر و کمیته امداد اهدا کنند

استاندار فارس و نماینده ولی فقیه در استان فارس در پیامی مشترک از مردم درخواست کردند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق جمعیت هلال احمر و کمیته امداد به آسیب دیدگان اهدا کنند. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، در پیام مشترک استاندار فارس و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه […]

استاندار فارس و نماینده ولی فقیه در استان فارس در پیامی مشترک از مردم درخواست کردند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق جمعیت هلال احمر و کمیته امداد به آسیب دیدگان اهدا کنند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، در پیام مشترک استاندار فارس و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز تاکید شد که مردم کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق جمعیت هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی(ره) به آسیب دیدگان اهدا کنند.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
با سپاس و شکر گزاری به درگاه پروردگار به جهت نزول باران و رحمت الهی در آغازین روز‌های سال نو و تشکر و قدردانی از عموم هم وطنان عزیز و به ویژه هم استانی‌های فهیم و فرهیخته استان فارس به جهت همراهی و مساعدت بی نظیر به عزیزان آسیب دیده از سیل پنجم و ششم فروردین ماه سال جاری اعم از متخصصین، کارگران، صنوف، کسبه و بازاریان، کشاورزان، نیرو‌های کشوری و لشکری، سمن‌ها و گروه‌های مردمی که در امر امداد و نجات و متعاقب آن بازتوانی آسیب دیدگان همکاری و معاضدت نمودند بدینوسیله به منظور اعمال مدیریت یکپارچه و موثر در امر کمک رسانی به مردم عزیز خواهشمند است کلیه کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق جمعیت هلال احمر استان و یا شعب مستقر در شهرستان‌های این جمعیت و همچنین کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوان متولی قانونی کمک رسانی به آسیب دیدگان قهری اهداء فرمایند. باشد که با مدیریت صحیح و نظارت مستمر کمک‌های خیرخواهانه شما بزرگواران به نیازمندان واقعی و مستحقین مربوطه اختصاص یابد. انشااله که همگی بزرگواران نزد خداوند باری تعالی ماجورخواهند بود.

این مطلب را هم ببینید
سارقان آرایشگاه‌های زنانه شیراز دستگیر شدند

انتهای پیام/م

کمک های مردمی به سیل زدگان

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب