کمک های مردم فارس به لرستان و خوزستان ارسال می شود
سه‌شنبه 2 آوریل 2019 2 سال قبل

کمک های مردم فارس به لرستان و خوزستان ارسال می شود

به گزارش ایرنا، عنایت الله رحیمی سه شنبه در گفت و گویی با اشاره به ضرورت ارسال کمک به استان های شمالی و همچنین استان های خوزستان و لرستان افزود: اقلامی همچون پتو، مواد غذایی، وسایل گرمایشی و چادر در این استانها مورد نیاز است.رحیمی اعلام کرد: ۲ هزار تخته پتو، ۴۰۰ چادر و ۲۱ […]

به گزارش ایرنا، عنایت الله رحیمی سه شنبه در گفت و گویی با اشاره به ضرورت ارسال کمک به استان های شمالی و همچنین استان های خوزستان و لرستان افزود: اقلامی همچون پتو، مواد غذایی، وسایل گرمایشی و چادر در این استانها مورد نیاز است.
رحیمی اعلام کرد: ۲ هزار تخته پتو، ۴۰۰ چادر و ۲۱ دستگاه وسایل راهسازی شامل کمپرسی، بیل و لودر فردا چهارشنبه به استان خوزستان ارسال می شود.
استاندار فارس اظهار داشت: تا به امروز دوبار با استاندار خوزستان تماس تلفنی داشته ایم؛ افزون بر این وزیر کشور نیز تأکید کرده است که استان فارس در هر زمینه ای که می تواند به استان خوزستان یاری برساند.
وی افزود: همچنین برای استان لرستان نیز مقداری لوله برای انحراف آب ارسال کرده ایم.
استاندار فارس از مردم درخواست کرد همانگونه که در سیل اخیر شیراز کمک های بسیار شایان توجهی کردند و خوش درخشیدند و مصداق شعر ‘بنی آدم اعضای یکدیگرند’ را تفسیر کردند، باری دیگر برای کمک به عزیزانمان در خوزستان بشتابند.
وی تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی استان فارس نیز در آماده باش صددرصد قرار دارند و از هم اکنون هرگونه کمکی را در خصوص وسایط نقلیه و رفع دیگر نیازها در استان خوزستان در دستور کار دارند.
رحیمی ادامه داد: شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام جمعیت هلال احمر از همه بانک ها و همچنین کد دستوری #۱۲* ۷۸۰ * به همراه شماره کارت ۹۹۹۶ ۹۹۹۹ ۳۳۷۹ ۶۱۰۴ بانک ملت و نیز ۹۷۳۰ ۵۰۲۵ ۶۳۱۸ ۵۸۹۴ بانک رفاه برای دریافت ارسال کمک های نقدی به سیل زدگان در نظر گرفته شده است.
۷۳۷۵/ ۲۰۲۷

این مطلب را هم ببینید
زلزله در خشت

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب