مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس:
دومین محموله از کمک‌های فارس به سیلزدگان کشور ارسال شد
سه‌شنبه 2 آوریل 2019 2 سال قبل

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس: دومین محموله از کمک‌های فارس به سیلزدگان کشور ارسال شد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس از ارسال دومین محموله این جمعیت برای کمک به سیل زدگان استان های خوزستان، لرستان و شمال کشور خبر داد. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر فارس، حسین درویشی گفت: تاکنون ۴ هزار و ۵۰۰ تخته پتو و […]

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس از ارسال دومین محموله این جمعیت برای کمک به سیل زدگان استان های خوزستان، لرستان و شمال کشور خبر داد.

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر فارس، حسین درویشی گفت: تاکنون ۴ هزار و ۵۰۰ تخته پتو و یک هزار و ۳۰۰ دستگاه چادر به این مناطق ارسال شده است .

وی گفت: تاکنون ۱۳ هزار کیلو گرم برنج، ۲۶ هزار قوطی کنسروجات،  ۳ هزار و ۹۰۰ بطری روغن، یک هزار و۳۰۰ بسته چای، یک هزار و ۳۰۰ کیلوگرم قند و شکر، ۷ هزار و ۸۰۰ کیلوگرم حبوبات و یک هزار و ۳۰۰ بسته نمک به همراه ۸ دستگاه تریلر و کامیونت از جمعیت فارس به مناطق درگیر سیل ارسال شده است.

درویشی با  اشاره به آمادگی کامل ۱۵۰ نجاتگر به همراه تجهیزات لازم برای اعزام به مناطق یاد شده، بیان کرد: در صورت اعلام نیاز از سوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، نیروهای امدادی از فارس به مناطق مورد نیاز اعزام خواهند شد .

وی اضافه کرد: جمعیت هلال احمر شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد تمامی بانک ها را برای جمع آوری نقدی به منظور کمک به سیل زدگان را معرفی نموده است که در صورت تمایل هم استانی ها می توانند کمک های خود را به این شماره حساب واریز نمایند .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس به پیگیری های استاندار و نماینده ولی فقیه در فارس برای جمع آوری کمک های نقدی برای سیل زدگان شیراز اشاره و خاطرنشان کرد: شماره حساب ۴۹۷۸۶۴۱۰۱۱ نیز نزد بانک ملت به نام خیرین جمعیت هلال احمر استان فارس برای جمع آوری کمک های نقدی در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
نمایشگاه نوروزی «بهار ایرانی» برگزار می شود

منبع

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب