اورژانس فارس در تعطیلات نوروز ۱۳هزار ماموریت انجام داد
سه‌شنبه 2 آوریل 2019 2 سال قبل

اورژانس فارس در تعطیلات نوروز ۱۳هزار ماموریت انجام داد

محمدجواد مرادیان سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از این تعداد پنج هزار و ۷۱ ماموریت جاده‌ای و هفت هزار و ۳۱۳ ماموریت شهری بوده است.وی با اعلام اینکه در این بازه زمانی ۲ هزار و ۳۱۵ نفر در حوادث ترافیکی مصدوم شده اند، خاطرنشان کرد: از این تعداد یک هزار و […]

محمدجواد مرادیان سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از این تعداد پنج هزار و ۷۱ ماموریت جاده‌ای و هفت هزار و ۳۱۳ ماموریت شهری بوده است.
وی با اعلام اینکه در این بازه زمانی ۲ هزار و ۳۱۵ نفر در حوادث ترافیکی مصدوم شده اند، خاطرنشان کرد: از این تعداد یک هزار و ۶۳۹ نفر به مراکز درمانی استان فارس منتقل شده اند که ۶۶۴ نفر پس از اقدامات درمانی به صورت سرپایی درمحل درمان شدند و ۱۲ نفر به دلیل شدت جراحات و حادثه در صحنه فوت شدند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس اظهار داشت: ۱۳۵ نفر نیز در نوروز امسال با گاز منو اکسید کربن مسموم شدند که از این تعداد ۶۶ تن به مراکز درمانی منتقل شدند و ۶۳ نفر در محل به صورت سرپایی درمان شدند؛ اما ۶ نفر نیز جان خود را از دست دادند.
مرادیان در ادامه به وقوع سیل در پنجم و ششم فروردین ماه در شیراز اشاره کرد و گفت: در این حوادث ۱۶۴ نفر مصدوم شدند که از این تعداد ۱۲۲ نفر درمان شدند و ۱۹ نفر نیز در این حادثه باختند و دیگر مصدومان همچنان در مراکز درمانی تحت نظر هستند.
۷۳۷۵/ ۲۰۲۷

منبع

این مطلب را هم ببینید
کشف زیورآلات قاچاق در لارستان
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب