مديرعامل شهرك‌هاي صنعتي فارس اعلام کرد:
اختصاص مشوق به سرمایه‌گذاران در کازرون
سه‌شنبه 15 ژانویه 2019 2 سال قبل

مديرعامل شهرك‌هاي صنعتي فارس اعلام کرد: اختصاص مشوق به سرمایه‌گذاران در کازرون

[ad_1] مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس با اشاره به استقرار ۲۸۰ واحد صنعتی و پیش‌بینی اشتغال دو هزار و ۴۰۰ نفری در نواحی صنعتی کازرون، از اختصاص مشوق‌هاي ويژه تا سقف ۹۰درصد به سرمايه‌گذاران نواحي صنعتي جره و بالاده و چنارشاهيجان این شهرستان خبر داد. به گزارش ایسنا مطنقه فارس، احد فتوحی سه‌شنبه ۲۶ دی […]

[ad_1]

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس با اشاره به استقرار ۲۸۰ واحد صنعتی و پیش‌بینی اشتغال دو هزار و ۴۰۰ نفری در نواحی صنعتی کازرون، از اختصاص مشوق‌هاي ويژه تا سقف ۹۰درصد به سرمايه‌گذاران نواحي صنعتي جره و بالاده و چنارشاهيجان این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا مطنقه فارس، احد فتوحی سه‌شنبه ۲۶ دی در حاشیه بازدید از ناحیه صنعتی شهید مصلحیان کازون با اشاره به بهره‌مندي این شهرستان از سه شهرك صنعتي و يك منطقه ويژه اقتصادي گفت: زيرساخت‌هاي مناسبي در قالب شهرك‌ها و نواحي صنعتي و نيز منطقه ويژه اقتصادي براي جذب سرمايه گذار، توسعه صنعتي و اشتغال پايدار در اين شهرستان فراهم شده است.

وی افزود: در حال حاضر كار واگذاري زمين در نواحي صنعتي شهيد مصلحيان،ناحيه صنعتي جره و بالاده و نيز ناحيه صنعتي چنارشاهيجان انجام و واگذاري زمين در منطقه ويژه اقتصادي كازرون نيز بزودي و پس از اخذ نهايي اصلاحيه  مصوبه اين منطقه از شوراي عالي مناطق آزاد و اقتصادي كشور انجام مي‌شود.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس  تاکید کرد: حمایت از سرمایه گذاران به عنوان رکن اصلی تولید کالای ایرانی در دستور کار قرار دارد و به سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی كازون، مشوق‌های سرمایه گذاری تعلق می‌گیرد.

فتوحی با اشاره به اختصاص مشوق تا سقف ۹۰درصد در نواحي صنعتي جره و بالاده و چنارشاهيجان از استقبال سرمايه گذاران از اين مشوق‌ها خبرداد و گفت: اراضي چنارشاهيجان به صورت كامل و در قالب انعقاد قرارداد با سرمايه گذاران واگذار و اراضي ناحيه صنعتي جره و بالاده نيز در حال واگذاري است.

وی در ادامه با اشاره به بازنگری در طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی کازرون  برای استقرار همه گروه‌های صنعتی با اولويت صنعتي، گفت: منتظر ابلاغ اين مصوبه از شوراي عالي مناطق ویژه اقتصادی کشور هستيم تا با انجام اصلاحاتی كه  در طرح جامع این منطقه انجام می‌شود شاهد افزایش گستره استقرار صنایع مختلف دراین منطقه وشتاب در جذب سرمایه‌گذاران باشيم.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس همچنين در جلسه هيات مديره شركت خدماتي ناحيه صنعتي شهيد مصلحيان نيز گفت: ناحیه صنعتی شهید مصلحیان کازرون در فضایی به وسعت ۸۳ هکتار احداث شده که ۴۸ هکتار آن زمین صنعتی است و از این میزان تا کنون ۳۲ هکتار آن به متقاضیان واگذار شده است.

فتوحی در ادامه با اشاره ظرفيت‌هاي ناحيه صنعتي شهيد مصلحيان بیان کرد: در این ناحیه صنعتی ۲۲ واحد با اشتغالزایی ۷۶۱ نفر فعال است و همچنین از ظرفیت استقرار ۲۴۰ واحد صنعتی دیگر با اشتغالزایی یک هزار و ۳۰۰ نفر نیز برخوردار است.

وی همچنین از اعلام آمادگي اين شركت براي اجراي طرح تامين پايدارآب ويژه واحدهاي صنعتي آب بر خبرداد و گفت: در اين زمينه اميدوراريم با حمايت‌هاي فرمانداري و سازمان آب منطقه‌اي بتوانيم مجوز حفر يك حلقه چاه آب جديد را اخذ کرده و آب واحدهاي متقاضي آب زياد را از شبكه تامين آب شهرك كه از طريق  آبفاي شهري تامين مي‌شود، تفكيك كنيم.

مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس همچنين بر فسخ قراردادهاي راكد و واگذاري به سرمايه گذاران و متقاضيان جديد تاكيد كرد.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
معاون شرکت توزیع نیروی برق شیراز خبر داد:آماده باش نیروهای اتفاقات برق شیراز در ایام نوروز

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب