افتتاح فاز یک خیایان قائم (عج) در دهه فجر
دوشنبه 14 ژانویه 2019 2 سال قبل

افتتاح فاز یک خیایان قائم (عج) در دهه فجر

[ad_1] شهرداری منطقه پنج در راستای تسهیل بهبود عبور و مرور همشهریان عزیز در دهه فجر فاز یک خیابان قائم(عج) و اتصال ایمن آن به بلوار رحمت را بعنوان تکمیل کننده مرکز توسعه شهر شیراز افتتاح می کند. ‌ به گزارش ایلنا، مسعود طهماسبی  شهردار  منطقه پنج  در این باره  گفت:  خیابان قائم(عج) برای دسترسی […]

[ad_1]

افتتاح فاز یک خیایان قائم (عج) در دهه فجر

شهرداری منطقه پنج در راستای تسهیل بهبود عبور و مرور همشهریان عزیز در دهه فجر فاز یک خیابان قائم(عج) و اتصال ایمن آن به بلوار رحمت را بعنوان تکمیل کننده مرکز توسعه شهر شیراز افتتاح می کند. ‌

به گزارش ایلنا، مسعود طهماسبی  شهردار  منطقه پنج  در این باره  گفت:  خیابان قائم(عج) برای دسترسی ایمن به شریان اصلی ،هدایت و جمع آوری آب های سطحی ،مناسب سازی مسیر جهت عبور و مرور شهروندان در دهه فجر افتتاح خواهد شد . 

طهماسبی با بیان اینکه پروژه های متعددی توسط  شهرداری منطقه  در ایام دهه فجر سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: این پروژه ها  همگی درجهت افزایش کیفیت زندگی شهروندان و ایجاد محیطی سر زنده و مفرح و همچنین جهت خدمت رسانی به شهروندان در نظر گرفته شده است.

وی  ادامه داد : خیابان قائم (عج) با اجرای طرح هندسی بطور ایمن به بلوار رحمت وصل شده است ودر کنار آن  راه اندازی مسیر  پیاده روی و دوچرخه سواری در کنار این خیابان انجام شده است که می تواند درجهت تحقق هدف زندگی پیاده در شهر و ایجاد فرصت حضور مردم در شهر عنوان کرد.

 

 

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
سقوط 5 تن در رودخانه کمهره سرخی/ پرواز 2 ساعته بالگرد اورژانس بر فراز آسمان شیراز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب