استاندار فارس تاکید کرد:
لزوم تقویت نیروی انتظامی در فارس
جمعه 18 ژانویه 2019 2 سال قبل

استاندار فارس تاکید کرد: لزوم تقویت نیروی انتظامی در فارس

[ad_1] استاندار فارس با مطلوب دانستن وضعیت امنیت در این استان، بر لزوم تقویت بیش از پیش پلیس فارس تاکید کرد. به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از سایت استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در دیدار با فرمانده انتظامی فارس بر اهمیت چالاکی، فعال بودن و تقویت بیش از پیش نیروی انتظامی در راستای […]

[ad_1]


استاندار فارس با مطلوب دانستن وضعیت امنیت در این استان، بر لزوم تقویت بیش از پیش پلیس فارس تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از سایت استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در دیدار با فرمانده انتظامی فارس بر اهمیت چالاکی، فعال بودن و تقویت بیش از پیش نیروی انتظامی در راستای ارتقاء و حفظ امنیت تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: در سایه اقدامات این نیروهای خدوم با هر گونه واقعه احتمالی یا تعرض و قانون شکنی با قدرت برخورد می‌شود که این موضوع زمینه ساز استمرار امنیت در استان خواهد شد.

رحیمی امنیت پایدار استان فارس را شاخصی مناسب برای ارزیابی خدمات ارزنده نیروی انتظامی و سایر دستگاهای نظامی و امنیتی دانست و افزود:  تلاش ها، از خودگذشتگی‌ها و خدمات بی دریغ نیروی انتظامی نعمت امنیت را برای آحاد جامعه به ارمغان می‌آورد که بی تردید بدون این امنیت هیچ گونه آسایشی در زندگی افراد معنا نخواهد داشت .

وی با اشاره به نزدیک بودن ایام نوروز، تقویت و استمرار امنیت در استان  را بسیار ضروری دانست و تاکید کرد: با توجه به حضور تعداد قابل توجهی از مسافران نوروزی در استان فارس، وضعیت مطلوب استان سبب خواهد شد این افراد تجربیات مناسب خود را در شهرها و استان های خود بازگو کرده و به تقویت پتانسیل گردشگری فارس منجر خواهد شد .

استاندار فارس ضمن قدردانی از همراهی و هماهنگی دستگاه قضایی استان با نیروی انتظامی عنوان کرد: این تعامل مثبت زمینه ساز تقویت و استمرار امنیتی است که در حال حاضر بر استان حاکم شده است .

  رحیمی با اشاره به جایگاه و شان نیروی انتظامی در جامعه ، تاکید کرد: نیروی انتظامی با توجه به خدمات صادقانه ای که در راستای ایجاد امنیت ارائه می کند مورد احترام مردم و نظام است بنابراین باید شاهد کمترین مشکلات و موانع و کاستی ها در زمینه مسائل سازمانی و امور رفاهی و شخصی این عزیزان باشیم .

نماینده عالی دولت در استان فارس، با بیان اینکه رفع مشکلات کسانی که به جامعه خدمت رسانی می‌کنند همواره باید در دستور کار قرار گیرد، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم  این مشکلات و کمبودهای نیروی انتظامی را در حد توان و مقدورات پیگیری و  برطرف کنیم .

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
20 میلیارد ریال از تعهد خیران در جشن‌های گلریزان فارس وصول شد[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب