مدیرکل کمیته امداد فارس عنوان کرد:
جذب ۸۴ درصدی اعتبارات تسهیلات اشتغالزا
چهارشنبه 16 ژانویه 2019 2 سال قبل

مدیرکل کمیته امداد فارس عنوان کرد: جذب ۸۴ درصدی اعتبارات تسهیلات اشتغالزا

[ad_1] مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان فارس گفت: از ابتدای سال تا پایان آذرماه زمینه جذب ۸۴ درصد از کل اعتبارات بند ب تبصره   ۱۶ قانون بودجه مربوط به تسهیلات اشتغال ارزان قیمت تخصیص یافته به این نهاد، فراهم شده است. به گزارش ایسنا منطقه فارس، محمد بذرافشان چهارشنبه ۲۶ دیماه در جمع […]

[ad_1]

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان فارس گفت: از ابتدای سال تا پایان آذرماه زمینه جذب ۸۴ درصد از کل اعتبارات بند ب تبصره   ۱۶ قانون بودجه مربوط به تسهیلات اشتغال ارزان قیمت تخصیص یافته به این نهاد، فراهم شده است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، محمد بذرافشان چهارشنبه ۲۶ دیماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فارس مقام اول را در جذب اعتبارات تبصره ۱۶ دارد، گفت: از محل بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه کل کشور امسال، ۱۰۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی ارزان قیمت برای مددجویان کمیته امداد استان پیش بینی شده است.

او گفت: تاکنون ۱۰۳ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان اعتبار اشتغال‌زایی به بانک‌های عامل استان فارس ابلاغ و از این میزان زمینه جذب ۸۶ میلیارد و ۶۳۶ میلیون تومان معادل ۸۴ درصد از کل اعتبارات فراهم شده است.

بذرافشان گفت: طی ۹ ماهه امسال ۱۱۳ میلیارد و ۵۴۱ میلیون تومان تسهیلات اشتغال به ۵ هزار و ۸۰۵ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان فارس پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد فارس اضافه کرد: ۸۴ درصد این تسهیلات به میزان ۹۵ میلیارد و ۱۳۶ میلیون تومان ریال از محل منابع قرض‌الحسنه بانک‌ها و ۱۶ درصد به میزان ۱۸ میلیارد و ۴۰۵ میلیون تومان از محل تسهیلات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد اعطا شده است .

بذرافشان در مورد نوع مشاغل ایجاد شده طی ۹ ماهه امسال گفت: ۳ هزار و ۷۷۸ طرح در مشاغل خدماتی، هزارو ۶۶۹ مورد دام‌پروری، ۱۰۴ مورد صنایع‌دستی و ۲۳۴ مورد کشاورزی و ۲۰ مورد صنعتی و معدنی ایجاد شده است .

مدیر کل کمیته امداد استان فارس اعلام کرد: بر اساس محل سکونت مجری طرح در ۹ ماهه امسال، تعداد ۲ هزار و ۲۹۲ مورد طرح با اعتبار ۴۳ میلیارد و ۹۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان وام شهری و تعداد ۳ هزار و ۵۱۳ طرح با اعتبار ۶۹ میلیارد و ۶۲۶میلیون و۵۰۰ هزار تومان وام روستایی پرداخت شده است .

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
تعیین تکلیف پرونده‌های صنایع راکد در فارس

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب