مديركل روابط عمومي و امور بین‌الملل استانداری فارس:
دستاوردهای انقلاب توسط روابط عمومی نهادها اطلاع‌رسانی شود
شنبه 19 ژانویه 2019 2 سال قبل

مديركل روابط عمومي و امور بین‌الملل استانداری فارس: دستاوردهای انقلاب توسط روابط عمومی نهادها اطلاع‌رسانی شود

[ad_1] مديركل روابط عمومي و امور بين‌الملل استانداري فارس گفت: وظیفه روابط عمومی‌ها این است که در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي دستاوردهاي انقلاب را در قالب‌های چند رسانه‌ای و به شیوه ‌ ای هنری به نمایش بگذارد . به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از استانداري فارس، اباذر ظهرابي در جلسه كارگروه […]

[ad_1]

مديركل روابط عمومي و امور بين‌الملل استانداري فارس گفت: وظیفه روابط عمومی‌ها این است که در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي دستاوردهاي انقلاب را در قالب‌های چند رسانه‌ای و به شیوه ای هنری به نمایش بگذارد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از استانداري فارس، اباذر ظهرابي در جلسه كارگروه دستگاه ها، نهادها و سازمان هاي ستاد برگزاري چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي فارس گفت: دشمنان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب هجمه های فراوان و القائات منفی برنامه ریزی شده ای را در دستور کار دارند اما دست انقلاب براي دفاع از دستاوردهايش خالی نیست .

وي با تاكيد بر اين كه دست انقلاب اسلامي به دليل عملكرد هاي برجسته در ۴۰ سال گذشته کاملا پر است، تصريح كرد: علیرغم سیاه نمایی های دشمنان، دستاوردهای انقلاب اسلامي قابل دفاع است و  باید به اطلاع افکار عمومی برسد .

مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري فارس گفت: شبکه های مجازی و کانال های ماهواره ای فارسی زبان بسیاری در حال اجرای پروژه سیاه نمایی و تمرکز بر اذهان اقشار مختلف جامعه بویژه جوانان هستند تا باورهای آنان را نسبت به انقلاب و عملکردهایش تضعیف کنند بنابراین باید شرایطی فراهم شود که همه مردم و به ویژه جوانان، با اعتماد به دستاوردهای انقلاب اسلامی نگاه کنند و القائات منفی دشمنان با تشریح دستاوردها پاسخ داده شود.

ظهرابي با اشاره به اين كه بدخواهان انقلاب در پی جذب جوانان هستند، ادامه داد: جوانان جمعیت حداکثری کشور را تشکیل می‌دهند که محرومیت و شرایط خفقان قبل از انقلاب را ندیده اند بنابراين دشمنان در پی القائات منفی خود به این بخش حداکثری جامعه هستند بنابراین ما وظیفه داریم که دستاوردهای برجسته انقلاب را به اطلاع همگان به ويژه جوانان برسانیم .

وي با بيان اين كه در چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي بحث دولت ها مطرح نیست؛ بلکه عملکرد کل نظام اسلامی را می خواهیم تشریح کنیم، افزود: بايد دستاوردها و عملکردهای انقلاب اسلامی در بازه زمانی ۴۰ سال بیان شود .

مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري فارس با اشاره به اين كه دشمنان برای تطهیر نظام طاغوتی برنامه دارند و  بحران آفرینی در جامعه را به صورت جدی در دستور کار دارند، اظهار داشت: تبیین دستاوردهای انقلاب و آگاه نمودن اذهان عمومی اولین و مهمترین وظیفه ما است .

ظهرابي با اشاره به اين كه انقلاب اسلامی انقلابی مردمی است و با مردم استمرار یافته است و با مردم در حال توانمندتر شدن است، گفت: باید نمایشگاهی که برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود مردمی باشد و از توان سازمان های مردم نهاد و گروه های مردمی بهره برد.

وي با بيان اين كه كارگروه نهادها و سازمان  باید با سایر کارگروه ها مانند رسانه و فضای مجازی همکاری نزدیک و ارتباط تنگاتنگی داشته باشد، افزود: دنياي امروز دنیای رسانه ها و فضای مجازی است و عملکرد انقلاب اسلامي را باید از این طریق به اطلاع مخاطبان برسانیم .

مديركل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري فارس با تاكيد بر اين كه در غرفه هایی که در نمایشگاه چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي توسط دستگاه ها برپا می شود باید مسئولین ارشد دستگاه ها و نهادها حضور داشته باشند و پاسخگوی مراجعان و بازدید کنندگان باشند، گفت: رضایت و ایجاد امید باید نتیجه برگزاری این نمایشگاه باشد.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
امام جمعه شیراز:ایمان و تقوا موجب رشد و کمال در دنیا و آخرت است/شیراز در قله فرهنگ بودن را اثبات کرد[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب