دستگری عاملان قتل دانش آموز دبیرستان ارسنجانی شیراز
چهارشنبه 9 ژانویه 2019 2 سال قبل

دستگری عاملان قتل دانش آموز دبیرستان ارسنجانی شیراز

[ad_1] ​معاون اجتماعی پلیس فارس درباره درگیری ۴ دانش آموز در جلو دبیرستان "شهید ارسنجانی" شهرستان شیراز، که منجر به مرگ یکی از آنها شد، گفت: در همان لحظات اول عاملان قتل دستگیر شدند. سرهنگ کاووس محمدی در گفت‌و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه روز جاری در […]

[ad_1]

دستگری عاملان قتل دانش آموز دبیرستان ارسنجانی شیراز

​معاون اجتماعی پلیس فارس درباره درگیری ۴ دانش آموز در جلو دبیرستان "شهید ارسنجانی" شهرستان شیراز، که منجر به مرگ یکی از آنها شد، گفت: در همان لحظات اول عاملان قتل دستگیر شدند.

سرهنگ کاووس محمدی در گفت‌و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه روز جاری در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در نزدیکی دبیریستان "شهید ارسنجانی" شهرستان شیراز، بلافاصله ماموران برای بررسی بیشتر به محل حادثه اعزام شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس ادامه داد: ماموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند که ۴ دانش آموز به شدت با یکدیگر درگیر و یکی از آن ها بر اثر اصابت چاقو مصدوم و فورا توسط اورژانس به بیمارستان قلب الزهرا "شیراز" انتقال داده شد.

سرهنگ "محمدی" با بیان اینکه متاسفانه به دلیل شدت خونریزی و عمیق بودن جراحت وارده، این دانش آموز در بیمارستان فوت می کند، خاطر نشان کرد: ماموران انتظامی بلافاصله با رصد اطلاعاتی موفق شدند در همان لحظات اولیه هر ۳ دانش‌آموزی که در این درگیری مشارکت داشتند را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دهند.

این مقام انتظامی بیان داشت: متاسفانه به دلیل عدم کنترل خشم افراد در نزاع‌های خیابانی، بعضا منجر به وقوع حوادث جبران ناپذیری می شود که می بایست خانواده ها نظارت و کنترل بیشتری بر فرزندان خود داشته باشند تا شاهد حوادث این چنین دلخراشی نباشیم.

 

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
اهدای ۱۷ واحد مسکونی به مددجویان قیروکارزینی
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب