کاهش بارندگی های فارس نسبت به میانگین بلند مدت
چهارشنبه 16 ژانویه 2019 2 سال قبل

کاهش بارندگی های فارس نسبت به میانگین بلند مدت

[ad_1] به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرکل هواشناسی فارس گفت: میانگین بارندگی سال جاری تاکنون در استان ۱۰۸ و یک دهم میلی متر بوده که نسبت به میانگین بلندمدت ، کاهش ۱۳ درصدی را نشان می دهد .دهملایی افزود:میانگین  بلند مدت بارندگی ها در استان ۱۲۴ و پنج دهم میلی متر و […]

[ad_1]

کاهش ۱۳ درصدی بارندگی در فارسبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرکل هواشناسی فارس گفت: میانگین بارندگی سال جاری تاکنون در استان ۱۰۸ و یک دهم میلی متر بوده که نسبت به میانگین بلندمدت ، کاهش ۱۳ درصدی را نشان می دهد .
دهملایی افزود:میانگین  بلند مدت بارندگی ها در استان ۱۲۴ و پنج دهم میلی متر و در سال زراعی گذشته ۳۹ و ۶ دهم میلی متر بوده است.
وی با بیان در سال زراعی جاری سپیدان با بیش از ۳۸۲ و هشت دهم میلی متر بیشترین و آباده با ۳۰ میلی متر بارش کمترین میزان باران را در استان داشته است، افزود: این میزان در مدت مشابه پارسال برای سپیدان ۹۳ و ۴ دهم و آباده ۸ و ۲ دهم میلی متر گزارش شده است.
وی، میزان بارش سال زراعی جاری شیراز را ۱۰۸ و ۵ دهم میلی متر اعلام و تصریح کرد: این میزان در مدت مشابه پارسال ۵۲ و ۲ میلی متر بوده است.
مدیرکل هواشناسی فارس گفت: بر اساس نقشه‌های هواشناسی از عصر فردا پنجشنبه موج جدیدی از سامانه بارشی به استان نفوذ می کند و تا اوایل صبح جمعه برای بیشتر نقاط استان ناپایداری و بارش باران پیش بینی می‌شود.

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
پیست اسکی پولاد کف میزبان مسافران نوروزی
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب