دفتر یوسرن علوم پزشکی شیراز فعال ترین دفتر کشور در سال ۲۰۱۸
پنج‌شنبه 17 ژانویه 2019 2 سال قبل

دفتر یوسرن علوم پزشکی شیراز فعال ترین دفتر کشور در سال ۲۰۱۸

[ad_1] شیراز – در سومین سالگرد تاسیس شبکه جهانی یوسرن در دانشگاه علوم پزشکی تهران، دفتر یوسرن دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بین بیش از ۴۰ دفتر در داخل ایران، به عنوان فعال ترین دفتر سال ۲۰۱۸ معرفی شد. به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مسوول دفتر یوسرن شیراز […]

[ad_1]

شیراز – در سومین سالگرد تاسیس شبکه جهانی یوسرن در دانشگاه علوم پزشکی تهران، دفتر یوسرن دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بین بیش از ۴۰ دفتر در داخل ایران، به عنوان فعال ترین دفتر سال ۲۰۱۸ معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مسوول دفتر یوسرن شیراز و شبکه تبادلات علمی بین المللی معاونت بین الملل دانشگاه (ISEN) با اعلام این خبر، گفت: یوسرن (USERN)، نام شبکه جهانی آموزش و پژوهش‌ های علمی است که از سوی دکتر «نیما رضایی» عضو هیات ‌علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و از دانشمندان یک درصد برتر جهان راه‌اندازی شده است، تا با حضور صاحب ‌نظران و اندیشمندان برتر جهان، زمینه تبادلات علمی گسترش یابد.

دکتر محبوبه رزمخواه افزود: دفتر یوسرن دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از سال ۱۳۹۶ زیر نظر معاونت بین الملل دانشگاه و با همکاری کمیته تحقیقات دانشجویی، فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده است.

وی هدف از تاسیس این دفتر را گسترش روابط علمی بین المللی و فعالیت های بین المللی اساتید و دانشجویان این دانشگاه در زمینه های مختلف آموزشی و تحقیقاتی عنوان کرد.

دکتر رزمخواه ادامه داد: دفتر یوسرن دانشگاه علوم پزشکی شیراز، طی سال گذشته، فعالیت هایی در قالب برگزاری کارگاه های مختلف از جمله پنجاه و پنجمین USERN TALK با موضوع چگونگی همکاری های موفق علمی بین المللی و کارگاه چگونگی انتشار کتاب با ناشران بین المللی و با همکاری دفتر یوسرن تهران برای اساتید و دانشجویان انجام داده است، همچنین کارگاه هایی مانند آینده پزشکی، ملزومات مورد نظر پزشک برای دانشجویان پرشتاری، همکاری در برگزاری مدرسه تابستانه دانشجویان پزشکی و برگزاری پانل سلامت در صلح در کنگره صلح و سلامت، از دیگر فعالیت های این یوسرن دانشگاه به شمار می رود.

این مطلب را هم ببینید
نیاز فوری به گروه‌های خونی در فارس

مسوول دفتر یوسرن شیراز، بیان کرد: رویداد زمستانه یوسرن با تقدیر از برگزیدگان نقاشی در حیطه کودکان بیمار، معرفی سفیران جوان یوسرن، اهدای گرنت های اهدایی اساتید به تعدادی از دانشجویان و تقدیر از بهترین و فعال ترین دفتر پوسرن در ایران برگزار شد.

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب