استاندار فارس:
هماهنگی و انسجام کلید توسعه فارس است/
گذشته را ورق نخواهیم زد
شنبه 19 ژانویه 2019 2 سال قبل

استاندار فارس: هماهنگی و انسجام کلید توسعه فارس است/ گذشته را ورق نخواهیم زد

[ad_1] استاندار فارس هماهنگی و انسجام در سطوح مختلف مدیریتی را کلید توسعه فارس و ساختن آینده ‌ ای روشن برای مردم دانست. به گزارش ایسنا منطقه فارس، عنایت الله رحیمی پنجشنبه ۱۹ دیماه در دیدار با شهردار و مدیران شهرداری شیراز، با تاکید براینکه مدیریت ارشد فارس همکاری و همراهی لازم را با مجموعه […]

[ad_1]


استاندار فارس هماهنگی و انسجام در سطوح مختلف مدیریتی را کلید توسعه فارس و ساختن آینده ای روشن برای مردم دانست.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، عنایت الله رحیمی پنجشنبه ۱۹ دیماه در دیدار با شهردار و مدیران شهرداری شیراز، با تاکید براینکه مدیریت ارشد فارس همکاری و همراهی لازم را با مجموعه شهرداری شیراز خواهد داشت، گفت: برطرف کردن نیازهای شهرداری به معنی تسهیل در خدمت رسانی به شهروندان است.

رحیمی با تاکید بر وجود نگاه حمایتی نسبت به تمام شهرداری‌ها در استان فارس، گفت: در استان فارس هم اینک یکصد و ده شهر وجود دارد که همه آنها نیازمند حمایت حاکمیت است.

وی با بیان اینکه نگاه مدیریت ارشد استان فارس به آینده است و ورق زدن گذشته جایگاهی ندارد، گفت: با توجه به اینکه ۵۰ درصد جمعیت استان فارس در شیراز زندگی می کنند در مدیریت شهری این کلانشهر باید با تئوری و نظر وارد عمل شویم و اقدامات موثری انجام دهیم که نتایج آن برای مردم ملموس باشد .

استاندار فارس با بیان اینکه توفیق شهرداری شیراز به عنوان بخشی از بدنه مدیریتی استان در انجام وظایف و خدمات رسانی به منزله موفقیت مدیریت ارشد استان تلقی می شود، بر دو سویه بودن همراهی و تعامل تاکید کرد .

وی با اشاره به فعالیت های انجام شده در شهرداری شیراز این اقدامات را موثر ارزیابی و خاطرنشان کرد: با توجه به رویکرد شورای شهر شیراز اقدامات مناسبی به ویژه در حوزه فرهنگ سازی انجام شده است که امیدواریم بیش از پیش ادامه یابد .

رحیمی بر لزوم طراحی و اجرای پروژه های شاخص در شهر شیراز تاکید و اضافه کرد: به نتیجه رسیدن طرح محور عرفان و ساماندهی رودخانه خشک، نمونه‌هایی از اینگونه پروژه‌های شاخص و قابل آدرس دهی است که می تواند در تاریخ شهر شیراز ماندگار شود .

استاندار فارس همچنین با اشاره به اهمیت بافت تاریخی فرهنگی در شیراز، یادآور شد: اقدامات موثر در  این بافت ارزشمند می تواند علاوه بر ایجاد زمینه رونق اقتصادی در شهر، سبب پایداری مولفه های مختلف فیزیکی، فرهنگی،اجتماعی و… خواهد شد .

رحیمی با بیان اینکه بیکاری قشر تحصیلکرده و جوان از معضلات و دغدغه های اصلی حال حاضر در جامعه است، افزود: بافت تاریخی شیراز ظرفیت ایجاد بنگاه های مبتنی بر اقتصاد خلاق را دارد و می تواند بخشی از دغدغه اشتغال را ضمن دستیابی به هدف احیا زندگی در بافت محقق کند .

وی با اشاره به شرایط سخت کنونی و مشکلات ایجاد شده در حوزه های اقتصادی همچون ارز ، تاکید کرد: هنر مدیریت در شرایط سخت نمایان می شود بنابراین سختی ها را باید بپذیریم و برای برون رفت از آنها برنامه ریزی کنیم .

استاندار فارس از مدیران شهرداری شیراز خواست با پرهیز از حواشی و پرداختن به موضوعات اصلی به سوی ساختن آینده ای بهتر برای شیراز گام بردارند .

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
رئيس دانشگاه آزاد فارس:ارتقاء آگاهی سیاسی اجتماعی مردم دست‌آورد انقلاب است[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب