دیدار امام جمعه شیراز با آیت الله العظمی مکارم شیرازی
پنج‌شنبه 17 ژانویه 2019 2 سال قبل

دیدار امام جمعه شیراز با آیت الله العظمی مکارم شیرازی

[ad_1] آیت الله دژکام نماینده، ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز با آیت الله العظمی مکارم شیرازی در شهر مقدس قم دیدار و گفتگو کرد. به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، آیت الله دژکام نماینده، ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز با آیت الله العظمی مکارم شیرازی در شهر مقدس قم […]

[ad_1]

آیت الله دژکام نماینده، ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز با آیت الله العظمی مکارم شیرازی در شهر مقدس قم دیدار و گفتگو کرد.

دیدار امام جمعه شیراز با آیت الله العظمی مکارم شیرازیبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، آیت الله دژکام نماینده، ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز با آیت الله العظمی مکارم شیرازی در شهر مقدس قم دیدار و گفتگو کرد.

امام جمعه شیراز در این دیدار، گفت: شهر شیراز ظرفیت‌های علمی و فقهی فراوانی در حوزه‌های علمیه وجود دارد که می‌تواند منشاء اثر و تحولات بسیاری باشد، اما زیر ساخت‌های حوزوی ، پاسخگوی نیاز و ظرفیت بالقوه فعلی نبوده و باید تقویت و توسعه یابد.

آیت الله دژکام افزود: با اتفاق نظر و هم‌افزایی مناسب میان حوزه‌های علمیه و استفاده صحیح از ظرفیت‌های موجود، می‌توان تحولات عظیم معنوی و فرهنگی در جامعه ایجاد کرد.

آیت الله العظمی مکارم شیرازی هم در این دیدار ضمن برشمردن مفاخر فقهی و علمی شیراز و استان فارس اظهار داشت: طی سال‌ها و قرن‌های گذشته شهر شیراز و استان فارس مهد پرورش فقها و مفاخر علمی فراوانی بوده که بسیاری از آن‌ها ناشناخته و گمنام مانده‌اند، اما جایگاه علمی و فقهی رفیعی داشتند و تالیفات ارزشمندی از آن‌ها به یادگار مانده است .

این مرجع تقلید تصریح کرد: تقویت زیر ساخت‌های علمی و فقهیِ حوزوی، از ضروریات شهر شیراز است که باید با حمایت مسئولان و مردم صورت بگیرد تا بار دیگر شاهد شکوفایی فقاهت و علم در این شهر مقدس باشیم.
انتهای پیام/م

دیدار امام جمعه شیراز با آیت الله العظمی مکارم شیرازی

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
یادروز سعدی زمینه‌ساز تقویت روابط فرهنگی ایران و رونق اقتصادی/توجه به بزرگان و نام آوران فارس به فرهنگی درونی تبدیل شود
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب