لزوم الگوبرداری از دریاچه ارومیه برای احیای دریاچه بختگان
دوشنبه 7 ژانویه 2019 2 سال قبل

لزوم الگوبرداری از دریاچه ارومیه برای احیای دریاچه بختگان

[ad_1] رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: مسئولیت‌ها امانت و فرصت است و نعمت خدمتگزاری را برای مردم فراهم می‌کند. به گزارش ایلنا از شیراز، اصغر مسعودی در مراسم تکریم و معارفه استاندار فارس توجه به گردشگری را از  اولویت‌های استان دانست و به توصیه رهبر انقلاب درباره توجه به ظرفیت‌های فارس اشاره کرد و افزود: به فرموده […]

[ad_1]

لزوم الگوبرداری از دریاچه ارومیه برای احیای دریاچه بختگان

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: مسئولیت‌ها امانت و فرصت است و نعمت خدمتگزاری را برای مردم فراهم می‌کند.

به گزارش ایلنا از شیراز، اصغر مسعودی در مراسم تکریم و معارفه استاندار فارس توجه به گردشگری را از  اولویت‌های استان دانست و به توصیه رهبر انقلاب درباره توجه به ظرفیت‌های فارس اشاره کرد و افزود: به فرموده رهبر انقلاب توجه به این ظرفیت‌ها استان را بی‌نیاز می‌کند.

وی با تاکید بر اهمیت توجه به زیرساخت‌ها در استان، ادامه داد: با توجه اینکه استان فارس از نظر طول راه در کشور رتبه اول را دارد از نظر تلفات جاده ای نیز در رتبه اول قرار گرفته است.

مسعودی همچنین استفاده از ظرفیت معادن و مخازن که در برنامه ششم مصوب شده، حمایت جدی از کارفرمایان و رفع موانع تولید، اخد مالیات از دفاتری که خارج از استان فعالیت می‌کنند را از مواردی بر شمرد که باید در دستور کار مدیریت ارشد استان فارس قرار گیرد.

رییس مجمع نمایندگان فارس همچنین به مصوبه مجلس درباره احیای تالاب‌ها و اختصاص حق‌آبه آنها اشاره کرد و افزود: با وجود این مصوبه بختگان همچنان خشک است و به اقدامات عملیاتی مسئولان نیاز دارد که در این بخش می‌توان  از الگوی دریاچه‌ارومیه برای احیای بختگان استفاده کنیم.

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
تبلور اوج همدلی ارتش در رزمایش مواسات
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب