کابل سازی شیراز در انتظار مهر سرزمین مادری
شنبه 19 ژانویه 2019 2 سال قبل

کابل سازی شیراز در انتظار مهر سرزمین مادری

[ad_1] شیراز- ایرنا- مدیر کارخانه کابل سازی ایران که از نیم قرن گذشته تاکنون در شیراز فعالیت دارد، گفت: در صورت توجه واحدهای صنعتی و صنفی استان فارس به تامین نیازهای خود از صنایع داخل استان، شاهد رونق بیش از پیش صنعت کابل سازی خواهیم بود. مسعود زارع شنبه در گفت و گو با ایرنا […]

[ad_1]

شیراز- ایرنا- مدیر کارخانه کابل سازی ایران که از نیم قرن گذشته تاکنون در شیراز فعالیت دارد، گفت: در صورت توجه واحدهای صنعتی و صنفی استان فارس به تامین نیازهای خود از صنایع داخل استان، شاهد رونق بیش از پیش صنعت کابل سازی خواهیم بود.

مسعود زارع شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در شرایط کنونی، واحد تولیدی ما حتی یک متر کابل برای صنایع داخل استان فارس تولید نمی کند و تمام صنایع استان سفارش های خود را به بیرون از استان می برند.
وی با اشاره به گذر این واحد صنعتی از فرازونشیب های پیش رو گفت: برخی به دنبال تغییر کاربری کارخانه کابل سازی شیراز بودند تا بتوانند در محل کارخانه، میدان تره بار شمال شیراز را افتتاح کنند.
مدیر کارخانه کابل سازی ایران گفت: ۲ سال طول کشید تا این کارخانه با تلاش ها در سطح استانداری فارس حفظ شود و موضوع تغییر کاربری این کارخانه از بین برود.
وی در ادامه از برنامه این واحد صنعتی برای ارتقای ظرفیت تولید سخن گفت و اظهار داشت: تجهیزات کارخانه کابل سازی تهران با افزون بر ۱۸۰ دستگاه تریلر به شیراز انتقال داده شده است.
زارع گفت: پس از پایان نصب دستگاه های جدید باید اذعان کرد که کارخانه کابل سازی شیراز در ایران همانند نخواهد داشت.
مدیر این واحد تولیدی با بیان این که در جهت رونق به این صنعت، افزون بر ۱۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری جدید صورت گرفته است، اظهار داشت: فعالیت این کارخانه بیشتر از قبل شده و تولیدات کارخانه کابل سازی شیراز در بازارهای داخلی بیشتر از قبل مورد اقبال است؛ البته براساس برنامه ریزی، به دنبال صادرات به بازارهای بین المللی نیز هستیم.
او اضافه کرد: پیشتر کشورهای حوزه خلیج فارس مقصد صادراتی کارخانه کابل سازی بود اما چندی است که صادرات از دستور کار خارج شده و حضور در بازار های داخلی بیشتر از قبل رونق گرفته است.
ع. پ/ ۲۰۲۷

این مطلب را هم ببینید
صادرات سالانه ۳۰۰ میلیون دلار خرما/ امکان افزایش ظرفیت صادرات وجود دارد

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب