راه‌اندازی نواحی صنعتی جدید رامجرد و کامفیروز
شنبه 19 ژانویه 2019 2 سال قبل

راه‌اندازی نواحی صنعتی جدید رامجرد و کامفیروز

[ad_1] مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به فراهم شدن زیرساخت‌ها برای جذب سرمایه‌گذار صنعتی در شهرک صنعتی فتح آباد و ناحیه صنعتی انجیره مرودشت از آمادگی این شرکت برای ایجاد دو ناحیه جدید صنعتی در مناطق کامفیروز و رامجرد خبرداد. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، […]

[ad_1]

راه‌اندازی نواحی صنعتی جدید رامجرد و کامفیروز

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به فراهم شدن زیرساخت‌ها برای جذب سرمایه‌گذار صنعتی در شهرک صنعتی فتح آباد و ناحیه صنعتی انجیره مرودشت از آمادگی این شرکت برای ایجاد دو ناحیه جدید صنعتی در مناطق کامفیروز و رامجرد خبرداد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، احد فتوحی در جلسه رفع مشکلات شهرک‌های صنعتی فتح آباد و ناحیه صنعتی انجیره مرودشت، که باحضور فرماندار شهرستان مرودشت، جمعی از مسئولان شهرستان و نیز شماری از فعالان صنعتی برگزارشد ، افزود: ایجاد این دو ناحیه صنعتی جدید مستلزم معرفی اراضی مساعد و مستعد از سوی فرمانداری  و دستگاه‌های اجرایی مرتبط است تا مراحل امکان سنجی و اخذ مجوزهای قانونی در سطح استان توسط این شرکت انجام شود.

وی در ادامه  از برنامه‌ریزی برای تامین پایدار آب شهرک صنعتی فتح آباد و ناحیه صنعتی انجیره  خبرداد و گفت: برای تامین آب شهرک صنعتی فتح آباد علاوه بر تعهدات آبفا و نیز تامین آب از طریق یک حلقه چاه آب جدید که اخیرا به شبکه متصل شده و در برنامه آتی  به دنبال تامین پایدار آب طریق خط انتقال آب از سد درودزن هستیم که در این زمینه توافقاتی در سطح استان انجام و مقررشده بخشی از اعتبارات اجرای خط انتقال نیز تامین شود.

فتوحی افزود: مجوز تخصیص آب شهرک صنعتی از سد درودزن صادرشده و امیدواریم با اجرای خط انتقال بستر مناسبی برای تامین پایدار آب شهرک صنعتی فراهم شود.

وی درباره تامین آب ناحیه انجیره نیز گفت: در این زمینه علاوه بر اجرای تعهدات آبفا ،شهرک صنعتی دارای چاه آب است و طرح اصلاح شبکه توزیع در دستورکارقراردارد.

این مطلب را هم ببینید
اتوبوس حامل کالای قاچاق در"لارستان" توقیف شد

فتوحی در ادامه با اشاره به اجرای طرح توسعه ۳۰هکتاری اراضی شهرک صنعتی فتح آباد در سال گذشته از آمادگی برای اجرای طرح توسعه مجدد این شهرک صنعتی خبرداد و گفت: در این زمینه مذاکراتی با مالکان اراضی اطراف شهرک صنعتی در دست انجام است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در ادامه  از ایجاد اشتغال برای افزون بر ۲۹۰نفر در شهرک صنعتی فتح آباد مرودشت خبر داد و گفت: تاکنون به۶۷سرمایه گذار در این شهرک صنعتی زمین واگذار شده که از این تعداد ۲۲واحد دارای پروانه بهر‌ه‌برداری هستند.

وی افزود: سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی فتح آباد مرودشت به دلیل نزدیکی به بزرگراه و راه آهن شیراز- اصفهان، دارای توجیه اقتصادی بالایی است.

 

 

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب