باید خود را برای سخت‌ترین شرایط آماده کنیم
شنبه 19 ژانویه 2019 2 سال قبل

باید خود را برای سخت‌ترین شرایط آماده کنیم

[ad_1] استاندار فارس با اشاره به وجود ٧٢ هزار و ٤٠٠ بنگاه اقتصادی در استان اشاره کرد و افزود: ظرفیت‌های اشتغال زیادی در فارس وجود دارد. به گزارش ایلنا، عنایت‌الله رحیمی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به اینکه اشتغال و معیشت از اولویت‌های دولت و به تبع آن مدیریت ارشد […]

[ad_1]

باید خود را برای سخت‌ترین شرایط آماده کنیم

استاندار فارس با اشاره به وجود ٧٢ هزار و ٤٠٠ بنگاه اقتصادی در استان اشاره کرد و افزود: ظرفیت‌های اشتغال زیادی در فارس وجود دارد.

به گزارش ایلنا، عنایت‌الله رحیمی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به اینکه اشتغال و معیشت از اولویت‌های دولت و به تبع آن مدیریت ارشد استان‌هاست، گفت: در شرایط فعلی حاکم بر جامعه باید به اموری پرداخت که در زمان کم بازدهی قابل قبولی دارند.

وی ادامه داد: تمرکز بر خدمات، فعالیت‌های گردشگری و صنایع کوچک تبدیلی از ویژگی‌های مهم این قسمت محسوب می‌شود.

رحیمی با اشاره به لایحه بودجه ٩٨ گفت: بودجه سال آینده پیش‌بینی منابع و مصارف در راستای سیاست‌هایی است که ما را به اهداف برساند.

استاندار فارس اعتقاد دارد که بودجه‌ریزی در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی با شرایط عادی متقاوت است این در حالی‌است که هم‌اینک باید خود را برای سخت‌ترین شرایط آماده کنیم.

وی ادامه داد: افزایش پایداری بودجه در مقابل تحریم‌ها و شوک‌های پیش رو، افزایش شفافیت و انضباط بودجه‌ای، حمایت از معیشت عمومی و عدالت اجتماعی، حمایت از تولید و اشتغال و توجه ویژه به علم و فرهنگ از مهمترین اولویت‌های دولت در ارائه بودجه ٩٨ به شمار می آید.

رحیمی با تاکید بر تکمیل و اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام به‌ویژه پروژه‌هایی که بیش از ٧٠ درصد بیشرفت فیزیکی دارند، گفت: مدیران استان با بهره‌برداری از این نوع پروژه‌ها در سال ٩٨ هدیه خوبی را به مردم استان بدهند.

وی با بیان اینکه پروژه‌های ملی در فارس که موجب توانمندی‌های استان می‌شود ادامه داد: در چنین شرایطی این پروژه ها  باید با جدیت پیگیری شود.

این مطلب را هم ببینید
هیچ کارت بازرگانی در کشور باطل نشد/ سند تخلف اتاق شیراز ارائه شود

استاندار فارس افزود: پروژه آزادراه شیراز به اصفهان، سالن پروازهای خروجی فرودگاه، بزرگراه‌های در دست احداث، راه‌‌آهن و فاضلاب دوم شیراز و شهر صدرا و شش مرکز شهرستان را از جمله این پروژه‌ها برشمرد.

رحیمی خواستار استفاده از توان بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری و توسعه و آبادانی استان شد و گفت: مدیریت ارشد فارس آمادگی کامل برای حضور سرمایه‌گذار داخلی و خارجی و تلاش برای تسریع در روند صدور مجوز به آنها دارد.

رحیمی با اشاره به اراضی که خارج از طرح هادی ساخته شده‌اند، ادامه داد: ٤٢ روستا در حریم شهر شیراز واقع شده که به دلیل خشکسالی‌ها، به مبدأ مهاجرت به روستاهای اطراف شده‌اند.

استاندار فارس ضمن اعلام حمایت را از مجموعه مدیران استان، خواستار بکارگیری افرادی در بدنه دستگاه‌های اجرایی شد که ضمن قبول سیاست‌های دولت از تعهد و روحیه جهادی برخوردار باشند.

وی خاطرنشان کرد: عمر طرح هادی ١٠ سال است و برای یک حالت عادی پیش‌بینی شده در حالی که خشک سالیها فزونی یافتن ر به یک حالت اضطرار تبدیل شده‌اند.

استاندار فارس بر حمایت از مدیران و تقویت آنها برای ادامه خدمت و ایجاد رضایتمندی در مردم توسط مدیریت ارشد فارس، گفت: تغییر و تحولات در دستگاه‌ها با تکیه بر شایسته سالاری باشد و کسانی مشغول به کار شوند که هم سیاست‌های دولت را قبول داشته باشند و هم از تعهد و روحیه جهادی برخوردار باشند.

نماینده عالی دولت در استان بیان کرد: انعکاس دستاوردهای دولت و نظام در دهه فجر از سوی مدیران جدی گرفته شود. رویکرد حاکم بر طرح‌های باغ‌های قصردشت، حفظ باغ‌ها باشد.

این مطلب را هم ببینید
آغاز ثبت نام آزمون استخدام آتش نشانی

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب