۲ کشته و ۵ مجروح نتیجه تصادف دو دستگاه خودرو در فارس
چهارشنبه 16 ژانویه 2019 2 سال قبل

۲ کشته و ۵ مجروح نتیجه تصادف دو دستگاه خودرو در فارس

[ad_1] شیراز – رئیس پلیس راه جنوب استان فارس گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو ال۹۰ با یک دستگاه وانت نیسان در محور فراشبند به فیروزآباد، ۲ نفر کشته و ۵ نفر مجروح شدند. به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از معاونت اجتماعی فرمانده انتظامی فارس، سرهنگ حمدالله هوشمندی افزود: ماموران پلیس راه جنوب […]

[ad_1]

شیراز – رئیس پلیس راه جنوب استان فارس گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودرو ال۹۰ با یک دستگاه وانت نیسان در محور فراشبند به فیروزآباد، ۲ نفر کشته و ۵ نفر مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از معاونت اجتماعی فرمانده انتظامی فارس، سرهنگ حمدالله هوشمندی افزود: ماموران پلیس راه جنوب استان با دریافت خبری از وقوع یک تصادف در محور فراشبند به سمت فیروزآباد مطلع و بلافاصله برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

رئیس پلیس راه جنوب استان ادامه داد: با حضور ماموران در محل مشخص شد این تصادف بین یک دستگاه ال۹۰ با ۵ نفر سرنشین با یک دستگاه وانت نیسان به وقوع پیوسته که منجر به فوت راننده و یکی از سرنشینان ال۹۰ و مصدومیت ۵ تن دیگر از سرنشینان هر دو خودرو شده است.

هوشمندی با بیان اینکه کارشناس پلیسراه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده ال۹۰ اعلام کرده اند، گفت: پلیس با رفتار های پر خطر و تخلفات رانندگی که باعث به خطر افتادن جان سایر رانندگان می شود برخورد شدید و قانونی می کند.

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
شیراز میزبان جشنواره ملی سینما ادبیات می‌شود
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب