دهمین نمایشگاه گردشگری بزرگ پارس در شیراز برگزار می‌شود
یکشنبه 9 دسامبر 2018 2 سال قبل

دهمین نمایشگاه گردشگری بزرگ پارس در شیراز برگزار می‌شود

[ad_1] دهمین نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس از ۲۱ تا ۲۴ آذر در شیراز برگزار می شود به گزارش خبرآنلاین، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس در نشست خبری دهمین نمایشگاه گردشگری پارس  گفت: این نمایشگاه از ۲۱ تا ۲۴ آذر در شیراز برگزار می شود که محورهایی مانند گردشگری سلامت در اولویت قرار دارد. […]

[ad_1]

دهمین نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس از ۲۱ تا ۲۴ آذر در شیراز برگزار می شود

به گزارش خبرآنلاین، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس در نشست خبری دهمین نمایشگاه گردشگری پارس  گفت: این نمایشگاه از ۲۱ تا ۲۴ آذر در شیراز برگزار می شود که محورهایی مانند گردشگری سلامت در اولویت قرار دارد.

وی  همچنین گفت بیمارستان های دولتی و خصوصی در این نمایشگاه حضور دارند و دفاتر خدمات مسافرتی و ایرلاینها نیز حاضر هستند.همچنین گردشگری مذهبی از دیگر اولویت های این نمایشگاه است که در کنار آن گردشگری تاریخی و فرهنگی نیز مد نظر قرار دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی فارس گفت: توجه به محور ساسانی از موارد مد نظر است و سرمایه گذاری در بخش گردشگری نیز مد نظر قرار دارد.

امیری ادامه داد: نشست های تخصصی با محوریت گردشگری سلامت، محور سلامت و… برگزار می شود.

وی ادامه داد: آژانس های ۶ کشور ترکیه، سنگاپور، امارات، عمان، اندونزی و هند و دیگر ادارات کل استانهای دیگر نیز حضور دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی فارس افزود: ۳۰ نماینده مجلس برای بازدید اعلام آمادگی کردند که در کنار نمایندگان فارس قرار خواهند گرفت تا مباحث مربوط به گردشگری مطرح شود.

۴۶

کد خبر ۱۲۱۰۸۹۴

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
تلاش دولت برای افزایش اشتغال روستایی
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب