مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس:
رشد کمی و کیفی فعالیت رسانه‌ای از دست‌آوردهای انقلاب است
دوشنبه 14 ژانویه 2019 2 سال قبل

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس: رشد کمی و کیفی فعالیت رسانه‌ای از دست‌آوردهای انقلاب است

[ad_1] مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس یکی از دست‌آوردهای مهم انقلاب و نظام اسلامی را رشد کمی و کیفی رسانه‌ها و فعالیت‌های رسانه‌ای دانست. به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، صابر سهرابی در جلسه کمیته اطلاع رسانی دهه فجر فارس، با بیان اینکه […]

[ad_1]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس یکی از دست‌آوردهای مهم انقلاب و نظام اسلامی را رشد کمی و کیفی رسانه‌ها و فعالیت‌های رسانه‌ای دانست.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، صابر سهرابی در جلسه کمیته اطلاع رسانی دهه فجر فارس، با بیان اینکه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب معاندان با اعمال فشار در تلاش هستند دستاوردهای نظام اسلامی را کمرنگ جلوه دهند .

سهرابی افزایش تعداد رسانه‌های مکتوب را از دستاوردهای مهم نظام اسلامی ایران دانست و با اشاره به مشهود بودن این مهم در استان فارس، نقش رسانه برای بیان و معرفی دست آوردهای انقلاب اسلامی را بسیار مهم دانست و گفت: جامعه امروز با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده، شور، نشاط و شادی را در جامعه متبلور می کند .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با بیان اینکه دو کمیته اقلیت‌های دینی و فرهنگی و هنری برای اجرای برنامه های دهه فجر تدارک دیده شده است، افزود: تمام برنامه‌های فرهنگی هنری دستگاه‌های عضو کمیته احصا شده است و این برنامه ها از دهه فجر تا پایان اسفند ماه ادامه دارد .

او گفت: فارس لبریز از ظرفیت های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی است و نقش رسانه‌ها و صدا و سیما برای اطلاع رسانی بسیار تاثیرگذار است .

سهرابی تعداد کانال های فضای مجازی را در زمان فعالیت تلگرام ٢٢٠٠ کانال فعال در فارس عنوان کرد و گفت: هریک از این کانال ها بیش از ٥٠٠٠ نفر عضو داشت و بیشتر کانال های مجازی در حوزه اقتصادی و اجتماعی فعالیت می‌کنند .

وی ادامه داد: در سال ١٣٥٧ تنها یک روزنامه در فارس فعال بود و امروز ٥١٧ رسانه مکتوب و برخط فعال هستند .

در این نشست مدیرکل صدا وسیمای جمهوری اسلامی استان فارس نیز گفت: خروجی تصمیمات اتاق فکر غربی‌ها در دشمنی با ایران در رسانه های آنان نمایان می شود و پاسخ رسانه را تنها اصحاب رسانه باید بدهند و این وظیفه تاریخی در این برهه زمانی بر دوش ماست .

محمدتقی سهرابی با بیان اینکه هجمه و تبلیغات وسیع رسانه‌ها علیه انقلاب شدت گرفته است، افزود: در تضعیف دستاوردهای نظام در حوزه‌های سیاسی شاهد برنامه‌های متعددی از سوی دشمنان ملت بوده‌ایم .

مدیر کل صدا و سیمای جمهوری اسلامی فارس گفت: از راهکارهای اجرای این تصمیم، بودن رسانه ها در کنار هم است و امروز در دنیای ارتباطات و در رسانه‌هایی که اهداف مشترکی دارند و منافعشان به خطر افتاده هم افزایی مشاهده می کنیم .

سهرابی با تاکید براینکه رسانه‌های داخلی باید هم افزاتر عمل کنند ابراز داشت: با تعامل همکاری و ارتباط میان رسانه‌ها می‌توان فرصتی مناسب برای چهلمین سالگرد انقلاب فراهم آورد و این موضوع برای رسانه ها آزمونی است .

مدیرکل صدا و سیمای فارس گفت: همه دستگاه‌ها باید برای ارائه عملکرد چهل ساله انقلاب به خط شوند و خود رابرای ورود به نیم قرن دوم انقلاب خود را آماده کنند .

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
بهره‌برداری از ساختمان کتابخانه عمومی قطب‌آباد

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب