کمک ۶۰۰ میلیارد ریالی خیران مدرسه‌ساز استان فارس
دوشنبه 20 می 2019 2 سال قبل

کمک ۶۰۰ میلیارد ریالی خیران مدرسه‌ساز استان فارس

مدیرکل نوسازی مدارس فارس گفت: از اواخر اسفندماه سال گذشته تا اردیبهشت‌ماه امسال در بیش از ۱۵ جشنوار‌ه در شهرستان‌ها افزون‌بر ۶۰۰ میلیارد ریال جمع‌آوری و به امر احداث فضا‌های آموزشی اختصاص‌یافته است.

سرفراز موصلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: بیست‌و یکمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان فارس با حضور مسؤولان کشوری و استانی و نیز بیش از هزار نفر از خیران مدرسه‌ساز در شیراز برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مجمع خیرین مدرسه‌ساز فارس از سال ۱۳۷۸ در شیراز تأسیس و تاکنون بیش از هزار و ۵۰۰ طرح فضای آموزشی با ۹ هزار و ۵۰۰ کلاس درس احداث و تقدیم آینده‌سازان شده است.

مدیرکل نوسازی مدارس فارس تصریح کرد: از ابتدا تأسیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز تاکنون باوجود تنگنا‌های مالی و اقتصادی به‌ویژه در سال‌های اخیر ۲۰ جشنواره خیرین برگزار شده است.

موصلی بیان داشت: در نخستین سال برگزاری جشنواره خیرین مدرسه‌ساز ۱۵ میلیارد ریال و در بیستمین جشنواره ۸۵۰ میلیارد ریال از سوی نیکوکاران فرهنگ‌دوست اختصاص‌یافته است.

وی اضافه کرد: در ۱۰ سال گذشته علاوه بر مرکز استان در ۳۰ شهرستان و ۶۰ حوزه آموزشی جشنواره خیرین مدرسه‌ساز با حضور زنان و مردان خیر برگزارشده است.

این مسؤول ابراز داشت: از اواخر اسفندماه سال گذشته تا اردیبهشت‌ماه امسال در بیش از ۱۵ جشنوار‌ه در شهرستان‌ها افزون‌بر ۶۰۰ میلیارد ریال جمع‌آوری و به امر احداث فضا‌های آموزشی اختصاص‌یافته است.

مدیرکل نوسازی مدارس فارس از اعتبار ۸۰ میلیارد ریالی سازمان نوسازی مدارس برای مدارس آسیب‌دیده از سیل اخیر در استان فارس خبر داد، افزود: ایمن‌سازی، تعمیر ۵ باب مدارس ناحیه ۴ آموزش‌وپرورش شیراز با خسارت ۲۰ تا ۷۰ درصدی و نیز ۸۵ آموزشگاه در ناحیه ۳ و شهرستان‌های شمالی از اقدامات این نهاد بوده است.

انتهای پیام/

منبع

این مطلب را هم ببینید
رونمایی از سامانه جامع اینترنتی برنامه ریزی درسی دانش آموزان
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب