بیل مکانیکی ۲ میلیاردی توقیف شد
شنبه 19 ژانویه 2019 2 سال قبل

بیل مکانیکی ۲ میلیاردی توقیف شد

[ad_1] فرمانده انتظامی شهرستان مهر گفت: در بازرسی از یک دستگاه تریلی کشنده، یک دستگاه بیل مکانیکی قاچاق ۲ میلیاردی کشف شد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سرهنگ غلامرضا فرمانی فرمانده انتظامی شهرستان مهر اظهار کرد: ماموران انتظامی این شهرستان، هنگام کنترل محور‌های مواصلاتی به یک دستگاه کامیون کشنده حامل […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی شهرستان مهر گفت: در بازرسی از یک دستگاه تریلی کشنده، یک دستگاه بیل مکانیکی قاچاق ۲ میلیاردی کشف شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سرهنگ غلامرضا فرمانی فرمانده انتظامی شهرستان مهر اظهار کرد: ماموران انتظامی این شهرستان، هنگام کنترل محور‌های مواصلاتی به یک دستگاه کامیون کشنده حامل یک دستگاه بیل مکانیکی مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

وی بیان کرد: در بررسی ماموران مشخص شد که برای انتقال این بیل مکانیکی، راننده خودرو هیچ گونه مدارک و اسناد گمرکی ندارد و از مبادی غیرقانونی وارد کشور شده است.

سرهنگ فرمانی ادامه داد: ارزش محموله مکشوفه برابر نظر کارشناسان، ۲ میلیارد ریال برآورد شده و در این خصوص یک نفر دستگیر و به همراه خودرو و محموله برای سیر مراحل قانونی در اختیار اداره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: قاچاق کالا ضربات جبران ناپذیری به بدنه اقتصاد کشور وارد خواهد کرد که لازم است در راه مبارزه با این معضل پنهان همه دستگاه‌های مسئول همکاری و تلاش لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/چ

کشف کالای قاچاق در شهرستان مهر

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
دستور شروع انتخابات از دهم آذر
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب