گرفتاری قاچاقچيان تریاک در شیراز
یکشنبه 20 ژانویه 2019 2 سال قبل

گرفتاری قاچاقچيان تریاک در شیراز

[ad_1] فرمانده انتظامي استان فارس از توقيف ۲ دستگاه خودرو و كشف ۳۰۰ كيلوگرم ترياك و دستگيري ۲ نفر قاچاقچي در “شيراز” خبر داد . به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از سایت پلیس فارس، سردار احمدعلي گودرزي گفت: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان در پي كسب خبري مبني بر ورود يك […]

[ad_1]

فرمانده انتظامي استان فارس از توقيف ۲ دستگاه خودرو و كشف ۳۰۰ كيلوگرم ترياك و دستگيري ۲ نفر قاچاقچي در “شيراز” خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از سایت پلیس فارس، سردار احمدعلي گودرزي گفت: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان در پي كسب خبري مبني بر ورود يك محموله مواد مخدر از استان هاي شرقي به سمت “شيراز”، موضوع به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند .

فرمانده انتظامي استان فارس افزود: ماموران موفق شدند پس از اقدامات اطلاعاتي و پليسي، طي يك اقدام غافلگيرانه، يك دستگاه وانت پيكان كه در حال انتقال مواد مخدر به يك دستگاه پژو ۴۰۵ بود را در يكي از محله هاي شهرستان شيراز شناسايي و آن ها را توقيف كنند .

گودرزي با اشاره به اينكه در بازرسي از اين خودرو ها، ميزان ۳۰۰ كيلوگرم ترياك كشف شد، بيان كرد: در اين خصوص ۲ نفر قاچاقچي دستگير و براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شدند .

اين مقام انتظامي تاكيد كرد: پليس در راستاي وظايف ذاتي خود در راستاي مبارزه با قاچاق مواد مخدر، تلاش هاي شبانه روزي را براي افزايش احساس امنيت در جامعه انجام مي دهد و لازم است مردم نيز در اين زمينه همكاري كنند.

ناكامي قاچاقچيان در انتقال بيش از۸ كيلوگرم حشيش

فرمانده انتظامي شهرستان داراب نیز از توقيف يك دستگاه پژو ۴۰۵ و دستگيري ۳ قاچاقچي و كشف ۸ كيلو و ۸۸۰ گرم حشيش در آن شهرستان خبر داد .

سرهنگ عبدالرضا ضربت بيان كرد: ماموران انتظامي شهرستان داراب در اجراي طرح مقابله با ورود مواد مخدر و كنترل خودرهاي عبوري در جاده “بندرعباس” به سمت “داراب”، به يك دستگاه پژو ۴۰۵ مظنون و پس از طي مسافتي تعقيب و گريز آن را متوقف كردند .

فرمانده انتظامي داراب با بيان اينكه در بازرسي از اين خودرو، مقدار ۸ كيلو و ۸۸۰ گرم حشيش كشف و ۳ نفر در اين خصوص دستگير شدند، گفت: متهمان تحويل مراجع قضايي و از آن طريق روانه زندان شدند .

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
تلاش داریم تا ۴۸ ساعت آینده مشکلات محله سعدی را حل کنیم

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب