نجات جان قاتل با گذشت اولیای دم/سی و دومین بخشش متهم به قتل در سال ۹۷
یکشنبه 20 ژانویه 2019 2 سال قبل

نجات جان قاتل با گذشت اولیای دم/سی و دومین بخشش متهم به قتل در سال ۹۷

[ad_1] معاون قضایی و رئیس شورا‌های حل اختلاف فارس گفت: با گذشت اولیای دم، قاتل از مرگ نجات یافت و سی و دومین بخشش متهم به قتل در سال ۹۷ در استان رقم خورد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حجت الاسلام و المسلمین سید عبد المهدی موسوی معاون قضایی رئیس […]

[ad_1]

معاون قضایی و رئیس شورا‌های حل اختلاف فارس گفت: با گذشت اولیای دم، قاتل از مرگ نجات یافت و سی و دومین بخشش متهم به قتل در سال ۹۷ در استان رقم خورد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حجت الاسلام و المسلمین سید عبد المهدی موسوی معاون قضایی رئیس کل و رئیس شورا‌های حل اختلاف فارس اظهار کرد: در جریان یک نزاع و ایراد ضرب وجرح عمدی با سلاح سرد در سال ۹۳ در شیراز جوانی به قتل رسید.

وی ادامه داد: پس از آن متهم به قتل با توجه به شواهد و قرائن موجود به بزه خود اقرار و بازداشت شد و مقدمات اجرای حکم قصاص فراهم شد.

حجت الاسلام و المسلمین سید عبد المهدی موسوی تصریح کرد: با پیگیری‎های انجام شده از سوی رئیس و اعضای شورای حل اختلاف شعبه ویژه صلح و سازش استانی پس از برگزاری ۱۸ جلسه مصالحه با خانواده مقتول و صحبت با اولیاء دم، رضایت شکات، حاصل و اولیای دم از حق قانونی و شرعی خود گذشتند و رضایت خود را اعلام و متهم به قتل را مورد بخشش قرار دادند.

رئیس شورا‌های حل اختلاف فارس اضافه کرد: این مورد سی و دومین پرونده قتل محکوم به قصاص است که از ابتدای امسال تاکنون در استان فارس با رضایت اولیای دم به مصالحه ختم شده است.

انتهای پیام/چ

بخشش قاتل با رضایت اولیای دم

 

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
گاز منوکسید کربن جان هشت نفر را در فارس گرفت
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب