توجه به اشتغال جوانان اولویت نخست مدیریت ارشد در استان
یکشنبه 20 ژانویه 2019 2 سال قبل

توجه به اشتغال جوانان اولویت نخست مدیریت ارشد در استان

[ad_1] استاندار فارس گفت: توجه به اشتغال جوانان و معیشت عمومی اولویت نخست مدیریت ارشد در استان است. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، عنایت الله رحیمی استاندار فارس در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان بیان کرد: توجه به مواردی که بتواند فرصت‌های شغلی را با سرعت بیشتری ایجاد کند و بازدهی بیشتری […]

[ad_1]

استاندار فارس گفت: توجه به اشتغال جوانان و معیشت عمومی اولویت نخست مدیریت ارشد در استان است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، عنایت الله رحیمی استاندار فارس در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان بیان کرد: توجه به مواردی که بتواند فرصت‌های شغلی را با سرعت بیشتری ایجاد کند و بازدهی بیشتری داشته باشد مورد تاکید است از جمله صنایع کوچک، صنایع تبدیلی، خدمات و فعالیت‌های گردشگری که می‌تواند در یک دوره زمانی کوتاه‌تر و با سرمایه گذاری کمتر اشتغال بیشتری را در استان ایجاد کنند.

وی تصریح کرد: در موضوع تغییر و تحولات احتمالی که مدیران دستگاه‌ها در سطح مجموعه خود ممکن است ایجاد کنند نیز بر توجه به شایسته سالاری و انتخاب افراد با انگیزه و روحیه کار جهادی و هم سو با سیاست‌های دولت تاکید می‌شود.

رحیمی با بیان اینکه در مجموع سیاست مدیریت استان حمایت از مجموعه مدیران برای خدمات رسانی هرچه بهتر و مطلوب‌تر به مردم و استان خواهداست، افزود: توجه به اشتغال جوانان و معیشت عمومی از اولویت نخست مدیریت ارشد استان است که باید در مقطع فعلی و با توجه به شرایط حاکم بر فضای اقتصادی کشور و استان، به این ۲ موضوع مهم به شکل جدی پرداخته شود.

استاندار فارس ادامه داد: باید به سمت تکمیل طرح‌های نیمه تمام به ویژه با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد حرکت کنیم تا مردم با سرعت بیشتری از منافع آن طرح‌ها بهره‌مند شوند که از جمله این طرح‌ها می‌توان به آزاد راه شیراز – اصفهان، خطوط آبرسانی، سالن پرواز‌های خارجی فرودگاه شیراز و، طرح‌های بزرگراهی و راه اهن شیراز- بوشهر اشاره کرد.
انتهای پیام/ت

این مطلب را هم ببینید
رجبی خبر داد:الحاق فارس به دريا در دستور كار است/اطلاع‌رساني زودهنگام دليل وقفه بود

صحبت‌های استاندار فارس در خصوص اشتغال جوانان

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب