محدودیت‌ های ساماندهی دفاتر وکلا و پزشکان در شیراز
یکشنبه 20 ژانویه 2019 2 سال قبل

محدودیت‌ های ساماندهی دفاتر وکلا و پزشکان در شیراز

[ad_1] رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها و عضو شورای شهر شیراز گفت: ساماندهی دفاتر وکلا و پزشکان محدودیت‌های بسیاری دارد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، عبدالرزاق موسوی رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها و عضو شورای شهر شیراز با اشاره به اینکه ساماندهی دفاتر وکلا و پزشکان در شیراز محدودیت […]

[ad_1]

رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها و عضو شورای شهر شیراز گفت: ساماندهی دفاتر وکلا و پزشکان محدودیت‌های بسیاری دارد.

محدودیت‌ های ساماندهی دفاتر وکلا و پزشکان در شیرازبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، عبدالرزاق موسوی رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای عالی استان‌ها و عضو شورای شهر شیراز با اشاره به اینکه ساماندهی دفاتر وکلا و پزشکان در شیراز محدودیت دارد، گفت: این کار در سطح ملی مطرح است و به دلیل حواشی آن به بررسی دقیق و کارشناسانه نیاز دارد.

وی با اشاره به طرح ساماندهی دفاتر وکلا، پزشکان و دیگر حرفه‌هایی که در کاربری‌های مسکونی سطح شهر‌ها در حال فعالیت هستند، بیان کرد: این طرح با مشارکت شورای عالی استان‌ها تهیه و پس از اعلام وصول در مجلس و کمیسیون‌های مربوطه در حال بررسی است.

موسوی تصریح کرد: قانون از ابتدای فعالیت برخی مشاغل از جمله فعالان حقوقی و پزشکی اجازه داده بود که دفاتر وکلا، پزشکان و دفاتر اسناد رسمی در کاربری‌های مسکونی مشغول به کار شوند.
انتهای پیام/ت

ساماندهی دفاتر وکلا و پزشکان در شیراز کار آسانی نیست

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
توضیح معاون محیط زیست فارس پیرامون گرد و غبار سیمان در شیراز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب