دپو مغز بادام قاچاق در "كازرون" لو رفت
یکشنبه 20 ژانویه 2019 2 سال قبل

دپو مغز بادام قاچاق در "كازرون" لو رفت

[ad_1] فرمانده انتظامي شهرستان كازرون در استان فارس از كشف يك انبار دپوی مغز بادام در این شهرستان و دستگیری یک متهم در ارتباط با این تخلف خبر داد. به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از سایت پلیس فارس، سرهنگ محمد عبادی‌نژاد گفت: مأموران پليس آگاهي شهرستان كازرون با اقدامات فني و اطلاعاتي از […]

[ad_1]

فرمانده انتظامي شهرستان كازرون در استان فارس از كشف يك انبار دپوی مغز بادام در این شهرستان و دستگیری یک متهم در ارتباط با این تخلف خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از سایت پلیس فارس، سرهنگ محمد عبادی‌نژاد گفت: مأموران پليس آگاهي شهرستان كازرون با اقدامات فني و اطلاعاتي از دپو مقدار زيادي مغز بادام  قاچاق در يك منزل مسكوني مطلع شدند .

فرمانده انتظامي شهرستان كازرون افزود: پس از هماهنگي با مقام قضايي، مأموران به محل مورد نظر اعزام و  در بازرسي از آن منزل، موفق شدند يك هزار و ۲۰۰ كيلوگرم مغز بادام قاچاق كشف كنند .

عبادي نژاد با اشاره به اينكه برابر نظر كارشناسان ارزش كالاي قاچاق، يك ميليارد و ۸۵۰ ميليون ريال برآورد شده است، بيان كرد: در اين خصوص يك نفر دستگير و براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شد.

اين مقام انتظامي ضمن قدردانی از همكاري خوب مردم با پليس، از شهروندان خواست در صورت آگاهی از هرگونه فعالیت قاچاقچیان با تماس به موقع با مركز۱۱۰، پلیس را در مقابله جدی با قاچاقچیان کالا و ارز یاری كنند .

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
توقیف کامیون حامل کالای قاچاق در مرودشت
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب