آغاز به کار مجهز‌ترین مرکز دندانپزشکی در شیراز
دوشنبه 14 ژانویه 2019 2 سال قبل

آغاز به کار مجهز‌ترین مرکز دندانپزشکی در شیراز

[ad_1] یکی از مجهزترین مراکز تخصصی دندانپزشکی استان فارس طی مراسمی در شیراز آغاز به کار کرد. به گزارش ایسنا منطقه فارس، دبیر انجمن دندانپزشکی ایران شعبه فارس دوشنبه ۲۴ دیماه در مراسم افتتاح مرکز تخصصی دندانپزشکی شیراز، گفت: راه‌اندازی این مرکز فرصت مناسبی برای تحقق توسعه زیرساخت‌های گردشگری به‌ویژه گردشگری سلامت و معرفی فارس […]

[ad_1]

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی دندانپزشکی استان فارس طی مراسمی در شیراز آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، دبیر انجمن دندانپزشکی ایران شعبه فارس دوشنبه ۲۴ دیماه در مراسم افتتاح مرکز تخصصی دندانپزشکی شیراز، گفت: راه‌اندازی این مرکز فرصت مناسبی برای تحقق توسعه زیرساخت‌های گردشگری به‌ویژه گردشگری سلامت و معرفی فارس به‌عنوان قطب درمان پزشکی است.

امیر عزمی بیان کرد: راه‌اندازی این مرکز که به پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا مجهز است بستر مناسبی برای ارائه خدمات درمانی به هم‌وطنان جنوب کشور و به گردشگران خارجی حوزه سلامت خواهد بود.

وی افزود: با افتتاح این کلینیک پیشرفته که به دستگاه‌های یونیت در بخش عمومی و بخش اطفال و جراحی است برای ۴۲ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم شغل ایجاد شده است.

به گفته دبیر انجمن دندانپزشکی ایران شعبه فارس، این کلینیک درمانی دارای بخش‌های تخصصی اطفال، جراحی فک و صورت، درمان ریشه تخصصی، ارتودنسی و درمان ناهنجاری‌های دهانی، ایمپلنت، پروتز و ترمیم و زیبایی است.

عزمی خاطرنشان کرد: پروتز ۳ بعدی، دستگاه‌های میلینگ همراه با اکسینر داخل دهان برای فعالیت‌های پروتزی و ایمپلنت به‌صورت فوری و نیز دستگاه لیزر بافت سخت که قادر به برداشتن بافت‌های سخت استخوانی و اندامی است و نیز لیزر‌های بافت نرم برای درمان بیماری لثه‌ای از جمله تجهیزات این مرکز درمانی است.

دبیر انجمن دندانپزشکی فارس یادآور شد: دستگاه تشخیص پوسیدگی با لیزر، سفیدکننده دندان، بی حسی دیجیتال با کمترین درد در بین تزریق و دیگر تجهیزات مدرن دندانپزشکی در این مرکز مورد استفاده و درمان بیماران قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
شیراز میزبان مسابقات رباتیک دانش آموزی

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب