اردوي تيم ملي فوتبال نابينايان در شيراز برپا مي شود
شنبه 19 ژانویه 2019 2 سال قبل

اردوي تيم ملي فوتبال نابينايان در شيراز برپا مي شود

[ad_1] مربی تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان و کم بینایان گفت: چهارمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی به میزبانی شیراز در مجموعه ورزشی بهزیستی این شهر بر پا می شود. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی، امیرحمزه […]

[ad_1]

مربی تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان و کم بینایان گفت: چهارمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی به میزبانی شیراز در مجموعه ورزشی بهزیستی این شهر بر پا می شود.

اردوی تیم ملی فوتبال نابینایان در شیراز برپا می شود

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی، امیرحمزه زارع، چهارشنبه به ایرنا افزود: این اردو ها با هدف آمادگی بیشتر و استعدادیابی بازیکنان جوان، تا شروع رقابت های جهانی ۲۰۱۹ در چندین مرحله برگزار می شود.
وی اضافه کرد: پس از پایان اردوهای آماده سازی در نهایت ترکیب تیم ملی برای بازی های جهانی مشخص خواهد شد و می کوشیم تیمی قوی به این رقابت های مهم که کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ ژاپن هم هست، اعزام کنیم .
زارع ادامه داد: در این اردو که از بیست و هشتم دی ماه جاری لغایت چهارم بهمن ماه ۹۷ برگزار می شود، ۱۵فوتبالیست از سراسر کشور حضور دارند و فارس با ۶ بازیکن بیشترین سهمیه را در این اردو دارد.
مربی شیرازی تیم ملی فوتبال پنج نفره نابینایان و کم بینایان اظهار داشت: علیرضا ایزدی، علیرضابخت، سامان اجرت دست، مرتضی کریمی، سید ایوب حسینی و علیرضا رضایی، بازیکنان دعوت شده از فارس هستند.
وی افزود: همچنین، سجاد مختار آبادی، محمدامین رحیم زاده، علی اصغر اکبر مقدم، مهدی طالعی، امیررضا کریم زاده، محمد نادری، محمدرضا نصرتی، آریا قهرمانی و سجاد سعید، سایر فوتبالیست های دعوت شده از دیگر استان ها هستند که زیر نظر جواد فلفلی، سرمربی تیم ملی تمرینات خود را دنبال خواهند کرد.
تیم ملی فوتبال نابینایان و کم بینایان خود را برای رقابت های آسیایی ۲۰۱۹ که قرار است به میزبانی کشور تایلند برگزار شود، آماده می کند.
این رقابت ها همچنین برای کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ ژاپن است.
تیم ملی ایران در سال ۲۰۱۹ هم در رقابت های جهانی که قرار است تیرماه ۹۸ در آمریکا برگزار شود، شرکت می کند.

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
مصدومیت ۳۰ نفر در پیست اسکی سپیدان
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب