معاون توسعه امور ورزش اداره كل ورزش و جوانان فارس: دوره كارآفريني در ورزش براي نخستين بار در فارس برگزار مي گردد
شنبه 19 ژانویه 2019 2 سال قبل

معاون توسعه امور ورزش اداره كل ورزش و جوانان فارس: دوره كارآفريني در ورزش براي نخستين بار در فارس برگزار مي گردد

[ad_1] معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت : با توجه به اینکه کارآفرینی در ورزش نیاز ضروری و بروز جامعه ورزش است اولین دوره کارآفرینی ورزشی در اداره کل ورزش و جوانان فارس برگزار می گردد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش […]

[ad_1]

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت : با توجه به اینکه کارآفرینی در ورزش نیاز ضروری و بروز جامعه ورزش است اولین دوره کارآفرینی ورزشی در اداره کل ورزش و جوانان فارس برگزار می گردد.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس: دوره کارآفرینی در ورزش برای نخستین بار در فارس برگزار می گردد

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، محسن سالاری در این باره افزود : دانش افزایی فعالان حوزه ورزش یکی از راهبردهای اساسی ما در مدیریت ورزش است لذا باید فعالان ورزش و افرادی که می خواهند باعث تحول در ورزش شوند آموزشات لازم را در این حوزه فرا بگیرند .
سالاری در این خصوص ادامه داد : همراه شدن با تغییرات برای موفقیت هر سازمانی ضرورت دارد ، ورزش هم از این موضوع مستثنی نیست ، با توجه به جذابیت و پتانسیل های بالای حوزه ورزش در جامعه , ضروری است که جامعه ورزش نیز با تغییرات جهانی خودشان را وقف دهند . در موضوع کارآفرینی و ایجاد اشتغال ورزش قابلیت های فراوانی دارد. لذا نیاز است که مدیران و فعالان ورزشی با نگاهی نو و خلاقانه به امر ورزش, فرصت ها را شناسایی کرده و نسبت به ایجاد اشتغال اقدام کنند.
وی افزود : انتظار ما در شرایط اقتصادی فعلی کشور این است که هیات های ورزشی با درک این ضرورت و توجه به دوره هایی مانند کارآفرینی ورزشی به سمت خودکفایی پیش بروند .
مسئول آموزش اداره کل ورزش و جوانان هم طی برگزاری اولین جلسه این دوره گفت: ما در واحد آموزش بدنبال برگزاری دوره ای متفاوت و کاربردی ومطابق با نیازهای روز جامعه ورزش استان بودیم که با توجه به نیاز سنجی آموزشی انجام گرفته در سطح استان و شرایط اقتصادی حاکم بر ورزش همچنین ضرورت امر کارآفرینی در عصر کنونی اولین دوره کارآفرینی ورزشی ویژه هیات های ورزشی استان برای نخستین بار در استان برگزار می گردد.
حمیده سرکوبی شیرازی گفت : با نظر به اثر بخشی حداکثری دوره های آموزشی این دوره بصورت کارگاهی و کاملا کاربردی برگزار می گردد و چنان برنامه ریزی شده است که پس از دوره هم از دانش آموختگان با ارائه مشاوره های تخصصی کارآفرینی و شغلی بصورت رایگان حمایت و پشتیبانی گردد .
وی افزود : پیرو استقبال هیات های ورزشی و ورزشکاران و متصدیان امور ورزش امید آن را داریم که دوره های دیگری از کارآفرینی ورزشی را در استان برگزار نماییم .
امین صالحی تدوین گر دوره گفت : در این دوره سعی شده است با بروزترین علوم حوزه کارآفرینی در حوزه ورزش نسبت به توانمند سازی نیروهای انسانی هیات های ورزشی اقدام گردد لذا در این دوره از برترین اساتید حوزه کارآفرینی کشور جهت تدریس دعوت بعمل آمده است .
مدیر موسس انجمن صالحان افزود : در این دوره مباحثی همچون ؛ معرفی کسب و کار های کارآفرینانه ورزشی , تهیه طرح کسب و کار(BP) , ایده پروری ، خلاقیت و نوآوری در فعالیت های ورزشی چگونگی تبدیل ایده به طرح اجرایی, تامین منابع مالی , اصول و فنون مذاکره حرفه ای و جذب حامی در فعالیت های ورزشی, فرصت یابی و بازاریابی پیشرفته ورزشی, تبلیغات – سواد رسانه و مستندسازی , اعتباریابی و برند سازی, بازار سرمایه در ورزش ارائه می گردد که در پایان نماینده هر هیات آموخته های خود را بصورت طرح کسب و کار (BP) ارائه و با مشاوره های لازم سعی در اجرایی شدن آن می نماید .
محمدرضا صلواتی مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان فارس هم در خصوص برگزاری این دوره گفت: دوره کارآفرینی ورزشی دوره آموزشی منحصربفردی است که برای اولین بار در استان فارس برگزار می شود, این دوره با حضور نمایندگان هیات ورزشی استان به مدت ۷ جلسه و ۲۸ ساعت در دی و بهمن ماه سال جاری برگزار میشود که مجموعه فرهنگی ورزشی صالحان برگزاری این دوره را بر عهده دارد.
گفتنی است اولین جلسه این دوره آموزشی ۲۵ دی ماه در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان فارس با حضور بیش از ۵۰ نفر از نمایندگان هیات های ورزشی به مدت ۳ ساعت برگزار گردید .

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
بهره برداری از دو زمین چمن مصنوعی در لارستان
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب