معاون گردشگری استانداری فارس تاکید کرد:
لزوم اصلاح توزیع زمانی و مکانی سفرها
پنج‌شنبه 17 ژانویه 2019 2 سال قبل

معاون گردشگری استانداری فارس تاکید کرد: لزوم اصلاح توزیع زمانی و مکانی سفرها

[ad_1] معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس گفت: نامناسب بودن توزیع زمانی و مکانی سفر موجب بروز مشکلاتی برای مقاصد گردشگری می‌شود و آسیب ‌ هایی به دنبال دارد؛ این موضوع باید اصلاح شود. به گزارش ایسنا منطقه فارس، محمدابراهیم فروزانی پنجشنبه ۲۷ دیماه در سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان فارس ضمن […]

[ad_1]

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس گفت: نامناسب بودن توزیع زمانی و مکانی سفر موجب بروز مشکلاتی برای مقاصد گردشگری می‌شود و آسیب هایی به دنبال دارد؛ این موضوع باید اصلاح شود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، محمدابراهیم فروزانی پنجشنبه ۲۷ دیماه در سومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان فارس ضمن بیان اینکه باید زمینه نوروز ایمن تر با توزیع مناسب تر زمانی و مکانی را برای مسافران فراهم کنیم، گفت: در حوزه تبلیغاتی، آموزشی و فعالیت های فرهنگی باید به این موضوع توجه ویژه ای صورت گیرد .

وی با اشاره به این که عبور مسافران در نوروز به سمت سایر استان ها به ویژه با توجه شرایط استان های همجوار هزینه ها و مسائلی را برای فارس به وجود می آورد، گفت: باید با برنامه ریزی مناسب برای مدیریت این موضوع و کاهش تصادفات و تلفات در ایام نوروز بکوشیم .

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس با بیان این که استفاده از فضای مجازی و رسانه های الکترونیک برای اطلاع رسانی به مسافران و ارائه نقشه های گردشگری، موجب جلوگیری از چاپ بی رویه نقشه های کاغذی توسط ارگان های مختلف و کاهش هزینه ها خواهد شد، افزود: در این خصوص باید تبلیغات مناسبی صورت گیرد تا مسافران به سمت بهره گیری از فضای مجازی در این خصوص هدایت شوند .

فروزانی ادامه داد: برنامه ریزی برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی نباید به گونه ای باشد که انتفاع و سودآوری بخش خصوصی را تحت الشعاع قرار دهد و دستگاه های دولتی و عمومی به عنوان رقیب بخش خصوصی وارد این عرصه نشوند؛ زیرا سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه گردشگری باید بتوانند با استفاده از فرصت نوروز سودآوری لازم را داشته باشند .

وی کیفی سازی خدمات سفر را حائز اهمیت بسیاری دانست و گفت: ارائه خدمات کیفی و مناسب موجب می شود که مسافران برای سفرهای بعدی برنامه ریزی کنند که نتیجه آن افزایش طول دوران اقامت آنان و بهره مندی اقتصادی استان فارس خواهد بود .

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس برنامه ریزی برای معرفی مراکز گردشگری و دیدنی شهر و استان به شهروندان استان فارس را امری لازم دانست و گفت: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باید با برنامه ریزی مناسب زمینه آشنایی مردم استان با اماکن دیدنی فارس را فرهم کند .

فروزانی گفت: امیدواریم در نوروز شاهد سفرهای مناسب و ایجاد محیط های شاد برای مردم باشیم و بتوانیم مقداری از بار مشکلات مردم را کاهش داده و زمینه تفریح و سرزندگی آنان را فراهم کنیم .

انتهای پیام

این مطلب را هم ببینید
تئاتر سایکورام «کارخانه مرغ تلخ» به صحنه می رود

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب