بهره برداری از ۴۵ طرح ورزشی در فارس
یکشنبه 20 ژانویه 2019 2 سال قبل

بهره برداری از ۴۵ طرح ورزشی در فارس

[ad_1] در دهه فجر؛مدیرکل ورزش و جوانان فارس از افتتاح ۴۵ طرح ورزشی در ایام دهه فجر در استان خبر داد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حیدر علی کامیاب کلانتری مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۴۵ طرح ورزشی در ایام دهه فجر در این استان افتتاح می‌شود. […]

[ad_1]

در دهه فجر؛مدیرکل ورزش و جوانان فارس از افتتاح ۴۵ طرح ورزشی در ایام دهه فجر در استان خبر داد.

بهره برداری از ۴۵ طرح ورزشی در فارسبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حیدر علی کامیاب کلانتری مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۴۵ طرح ورزشی در ایام دهه فجر در این استان افتتاح می‌شود.

وی افزود: مجموعه ورزشی ویژه بانوان و زمین چمن مصنوعی در شهر ستان مرودشت، زمین چمن مصنوعی در شهرستان نی ریز و کوار، برخی از این طرح هاست.

کامیاب ادامه داد: مجموعه بزرگ سوارکاری جنوب کشور نیز در منطقه لپویی از توابع بخش زرقان شهرستان شیراز نیز تا اواخر بهمن ماه ۹۷ به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس ادامه داد: همچنین در ایام دهه فجر، شیراز میزبان پیکار‌های رزمی جهانی با حضور ۳۰ کشور است و افزون بر این ۷۰۰ برنامه مفرح ورزشی نیز در این استان اجرا خواهد شد.
انتهای پیام/م

افتتاح ۴۵ طرح ورزشی در فارس

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
تیر و ستون پارس قهرمان رقابت‌های بسکتبال جام رمضان
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب