ارائه خدمات بهداشتی و سلامت در بیمارستان آنکولوژی امیر
یکشنبه 20 ژانویه 2019 2 سال قبل

ارائه خدمات بهداشتی و سلامت در بیمارستان آنکولوژی امیر

[ad_1] در آستانه پویش ملی مبارزه با سرطانخدمات بهداشتی و سلامت در آستانه آغاز پویش ملی مبارزه با سرطان در بیمارستان آنکولوژی امیر به شهروندان ارایه می‌شود. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، امیرحسین گنج کریمی مدیر بیمارستان آنکولوژی امیر گفت: همسو با پویش ملی مبارزه با سرطان، با برپایی غرفه […]

[ad_1]

در آستانه پویش ملی مبارزه با سرطانخدمات بهداشتی و سلامت در آستانه آغاز پویش ملی مبارزه با سرطان در بیمارستان آنکولوژی امیر به شهروندان ارایه می‌شود.

ارائه خدمات بهداشتی و سلامت در بیمارستان آنکولوژی امیربه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، امیرحسین گنج کریمی مدیر بیمارستان آنکولوژی امیر گفت: همسو با پویش ملی مبارزه با سرطان، با برپایی غرفه سلامت از یکم تا هفتم بهمن در این بیمارستان، خدماتی از جمله ارزیابی قند خون، فشار خون، معاینه پستان، کنترل عفونت و ایمنی، مشاوره تغذیه و روانشناسی و محاسبه شاخص توده بدنی به مراجعان ارایه می‌شود.

وی افزود: برپایی گردهمایی بیماران مبتلا به سرطان در روز دوم بهمن و همایش پرسش و پاسخ پیرامون سرطان‌های شایع، سوم بهمن از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در این بیمارستان از دیگر برنامه‌های پویش ملی مبارزه با سرطان است.

بیمارستان آنکولوژی امیر تنها مرکز تخصصی و فوق تخصصی آنکولوژی و هماتولوژی جنوب کشور است.
انتهای پیام/م

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
کمک ۸۸۶ میلیارد ریالی خیرین سلامت فارس/ ۳۴ پروژه در حال ساخت
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب