مدیرکل میراث فرهنگی فارس عنوان کرد:
بازدید بیش از ۴ میلیون گردشگر از اماکن تاریخی فرهنگی فارس
شنبه 19 ژانویه 2019 2 سال قبل

مدیرکل میراث فرهنگی فارس عنوان کرد: بازدید بیش از ۴ میلیون گردشگر از اماکن تاریخی فرهنگی فارس

[ad_1] مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس اعلام کرد که از اول فروردین ۹۷ تا ابتدای دیماه، بالغ بر ۴ میلیون و ۴۲۵ هزار و ۸۹۷ گردشگر از آثار تاریخی و فرهنگی شیراز بازدید کرده‌اند. به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی فارس، مصیب امیری در جلسه […]

[ad_1]

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس اعلام کرد که از اول فروردین ۹۷ تا ابتدای دیماه، بالغ بر ۴ میلیون و ۴۲۵ هزار و ۸۹۷ گردشگر از آثار تاریخی و فرهنگی شیراز بازدید کرده‌اند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی فارس، مصیب امیری در جلسه ستاد خدمات سفر استان فارس، خاطرنشان کرد: نوروز سال ۹۷ در مقایسه با سال قبل از آن شاهد افزایش ۲۱ درصدی شمار بازدیدکنندگان از اماکن گردشگری فارس بودیم.

امیری گفت: نوروز سال ۹۶ تعداد یک میلیون و ۵۵۰ هزار مورد و نوروز ۹۷، یک میلیون ۸۶۰  هزار بازدید از این اماکن گردشگری فارس انجام شده است.

وی گفت: ظرفیت اقامتی استان فارس در سال ۹۶، تعداد  ۱۶ هزار و ۷۷۶ تخت و امسال با توجه به افتتاح چند پروژه گردشگری ۱۹ هزار و ۵۶ تخت در اماکن اقامتی دارای مجوز فارس وجود دارد که با اضافه شدن این ۲ هزار و ۲۸۰ تخت، شاهد رشد ۱۴ درصدی ظرفیت اقامتی فارس در سال ۹۷ هستیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
جشنواره هجدهم فجر شیراز خاطره‌ای ناخوش برای شیرازی‌ها
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب