سفر مدير كل ورزش و جوانان فارس به شهرستانهاي سروستان ، فسا و زرين دشت
دوشنبه 14 ژانویه 2019 2 سال قبل

سفر مدير كل ورزش و جوانان فارس به شهرستانهاي سروستان ، فسا و زرين دشت

[ad_1] مدیر کل ورزش و جوانان فارس در سفر یک روزه خود به شهرستانهای سروستان ، فسا و زرین دشت از پروژه های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، حیدر علی کامیاب کلانتری […]

[ad_1]

مدیر کل ورزش و جوانان فارس در سفر یک روزه خود به شهرستانهای سروستان ، فسا و زرین دشت از پروژه های قابل افتتاح در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی بازدید کرد.

سفر مدیر کل ورزش و جوانان فارس به شهرستانهای سروستان ، فسا و زرین دشت

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، حیدر علی کامیاب کلانتری شنبه ۲۲ دی ماه به همراه حسین پرور رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان و محمد رضا صلواتی مدیر روابط عمومی اداره کل در سفر به شهرستانهای سروستان ، فسا و زرین دشت از پروژ های در حال احداث که قرار است در دهه فجر انقلاب اسلامی امسال به بهره برداری برسد بازدید کردند و از روند اجرایی و پیشرفت فیزیکی این طرحهای ورزشی از نزدیک مطلع شدند.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس در بدو ورود به شهرستان سروستان از پروژه ورزشی در حال احداث استخر سرپوشیده این شهرستان واقع در مجموعه ورزشی بازدید کرد این پروژه هم اکنون ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که از محل اعتبارات ملی وزارت ورزش و جوانان در حال ساخت می باشد که قرار است در پایان سال ۹۸ به بهره برداری برسد.
در این بازدید فرهاد قنبری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سروستان و همکاران وی در اداره ورزش ، پیمانکار پروژه و ناظر طرح نیز حضور داشتند.
کامیاب و هیات همراه همچنین در ادامه این سفر وارد شهرستان فسا شد و مورد استقبال امید ابوالفتح پور رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان و همکاران وی قرار گرفت.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس با حضور در مجموعه ورزشی انقلاب این شهر از پروژه ورزشی خوابگاه ورزشکاران و زمین چمن مصنوعی در حال ساخت بازدید کرد. ای دو طرح ورزشی از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردار است و قرار است در دهه فجر امساب به بهره برداری برسد.
کامیاب همچنین در بخش نوبندگان این شهرستان حضور یافت و از سال ورزشی چند منظوره ورزشی در حال ساخت این بخش بازدید کرد این پروژه ورزشی که هم اکنون ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد از محل اعتبارات ملی و استانی در حال ساخت است که در دهه فجر انقلاب اسلامی افتتاح می شود.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس در ادامه این سفربه شهرستان زرین دشت رفت و در بدو ورود مورد استقبال نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ، رئیس اداره ورزش و جوانان و همکاران وی قرار گرفت و با حضور در روستای خسویه از توابع این شهرستان کلنگ احداث زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال را به زمین زد ، این پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی در مدت زمان شش ماه احداث می گردد.
دبیر شورای عالی ورزش استان در ادامه سفر خود به شهرستان زرین دشت و به اتفاق نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان و تنی چند از مسوولان محلی از پروژه در حال احداث سالن ورزشی چند منظوره در روستانی مزایجان و همچنین زمین چمن مصنوعی در شهر ، شهر پیر از توابع بخش ایزدخواست زرین دشت بازدید کردند،
سالن ورزشی روستای مزایجان هم اکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داردو با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات سایر منابع در حال احداث می باشد و زمین چمن مصنوعی بزرگ و استاندارد شهر پیر نیز هم اکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی ساخته می شود.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس در پایان این سفر از روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای سروستان ، فسا و زرین دشت ، نمایندگان مجلس ، فرمانداران و سایر مسوولان محلی به خاطر توجه و همراهی و مساعدتشان تشکر و قدردانی کرد.

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
فعالیت ماما‌ها در حوزه زیبایی به جای درمان
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب