شیراز آماده برگزاری جشنواره فیلم فجر
یکشنبه 20 ژانویه 2019 2 سال قبل

شیراز آماده برگزاری جشنواره فیلم فجر

[ad_1] هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز همزمان با تهران برگزار می‌شود. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محسن خباز مدیر اجرایی هجدهمین جشنواره فیلم فجر در شیراز با اعلام آمادگی شیراز برای برگزاری جشنواره گفت: خیزگاه فرهنگ و هنر ایران عزیز در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، همچون گذشته در هجدهمین سال […]

[ad_1]

هجدهمین جشنواره فیلم فجر شیراز همزمان با تهران برگزار می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، محسن خباز مدیر اجرایی هجدهمین جشنواره فیلم فجر در شیراز با اعلام آمادگی شیراز برای برگزاری جشنواره گفت: خیزگاه فرهنگ و هنر ایران عزیز در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، همچون گذشته در هجدهمین سال پیاپی، جشن سینمای ایران را پرشکوه‌تر از همیشه برگزار خواهد کرد.

او ادامه داد: در شیراز سه مجموعه تالار حافظ، هنرشهر آفتاب و پردیس گلستان با برخورداری از ۱۶۵۰ صندلی به نمایش آثار جشنواره سی وهفتم در بخش‌های مختلف سودای سیمرغ، نگاه نو و سیمرغ پروانه خواهند پرداخت.

خباز گفت: ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجر در تلاش است هجدهمین دوره از برگزاری این جشنواره را در شیراز به خاطره انگیزترین روز‌های سینما بدل کند و البته این مهم با همکاری و حمایت مستقیم سازمان سینمایی کشور، اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی فارس، دبیرخانه جشنواره فیلم فجر و دستگاه‌های مختلف فرهنگی و هنری استان و همچنین حضور موثر بخش خصوصی به ثمر خواهد نشست.

انتهای پیام/ چ

میزبانی شیراز از جشنواره فیلم فجر

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
تحویل آتشدان دوره ساسانی به اهالی فاروق
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب