گرامیداشت روز هوای پاک با اهداء گل به شهروندان
شنبه 19 ژانویه 2019 2 سال قبل

گرامیداشت روز هوای پاک با اهداء گل به شهروندان

[ad_1] به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس در مراسمی که در ایستگاه مترو میدان احسان برگزار شد، گفت: استفاده از حمل و نقل عمومی و قطارشهری به میزان قابل توجهی در کاهش آلودگی هوا موثر است. محمودی با بیان اینکه صنعت قطارشهری در دنیا پیشرفت چشمگیری داشته و […]

[ad_1]

تقدیر از شهروندان شیرازی با دسته گل نرگس در روز هوای پاکبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس در مراسمی که در ایستگاه مترو میدان احسان برگزار شد، گفت: استفاده از حمل و نقل عمومی و قطارشهری به میزان قابل توجهی در کاهش آلودگی هوا موثر است.
محمودی با بیان اینکه صنعت قطارشهری در دنیا پیشرفت چشمگیری داشته و یک سرمایه بزرگ زیرساختی محسوب می شود ، افزود: قطارشهری علاوه بر تسهیل در حمل و نقل شهروندی در رونق اقتصادی موثر بوده و با کاهش مصرف سوخت به حفظ شرایط پایدار محیط زیست منجر خواهد شد.
 وی تاکید کرد: استفاده شهروندان از وسایل حمل و نقل عمومی علاوه بر صرفه جویی در زمان و دسترسی آسان به تمام مناطق شهری به سلامت مردم در کلان شهر شیراز کمک شایانی خواهد کرد.
مدیر کل محیط زیست فارس اظهار امیدواری کرد: مردم کمتر از خودرو تک سرنشین استفاده کنند و مانند کشور‌های پیشرفته فرهنگ دوچرخه سواری و استفاده از اتوبوس‌های شهری و قطارشهری در کشور ما نیز نهادینه شود.

کد ویدیو

این مطلب را هم ببینید
تشییع دومین شهید مدافع سلامت شیراز

[ad_2]

Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب