دكتر سلطاني‌فر: ايران شخصيت قهرماني در آسيا را دارد/ تيمي كه مي‌خواهد قهرمان شود، بايد توان بردن هر تيمي را داشته باشد
دوشنبه 21 ژانویه 2019 2 سال قبل

دكتر سلطاني‌فر: ايران شخصيت قهرماني در آسيا را دارد/ تيمي كه مي‌خواهد قهرمان شود، بايد توان بردن هر تيمي را داشته باشد

[ad_1] وزیر ورزش و جوانان گفت: در مرحله یک هشتم نهایی تیم‌ ‌ملی در حد نام، موقعیت و شخصیتی که قائل بودیم ظاهر شد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر درمورد […]

[ad_1]

وزیر ورزش و جوانان گفت: در مرحله یک هشتم نهایی تیم‌ ‌ملی در حد نام، موقعیت و شخصیتی که قائل بودیم ظاهر شد.

دکتر سلطانی‌فر: ایران شخصیت قهرمانی در آسیا را دارد/ تیمی که می‌خواهد قهرمان شود، باید توان بردن هر تیمی را داشته باشد

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر درمورد پیروزی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹، بیان‌ کرد: در مرحله یک هشتم نهایی تیم‌ ‌ملی در حد نام، موقعیت و شخصیتی که قائل بودیم ظاهر شد. ما فرصت داشتیم یکی دو گل دیگر بزنیم و پیروزی پر رنگ‌تری داشته باشیم. این تیم شخصیت قهرمانی دارد و باورمان این است که با حمایت مردم و تدارک خوب و کادر مربیگری خوب موقعیت استثنایی برای ایران به وجود می‌آید و تیم‌ ‌ملی به آرزوی ۴۲ ساله خود می‌رسد. من قبلا هم باور داشته ام که این تیم قهرمان می‌شود. نباید بگذاریم حاشیه‌ای پیش آید و باید تمام هم و غم ما حضور در مسابقات بعدی باشد.
وی در پاسخ به این پرسش که بین عربستان و ژاپن ترجیح می‌دهد کدام تیم حریف تیم‌ ‌ملی ایران شود، گفت‌: تیمی که می‌خواهد قهرمان شود نباید به فکر این مسائل باشد و باید توان بردن هر تیمی را داشته باشد. اما به‌ هر حال هر مرحله جلوتر می‌رویم حریفان سخت‌تر می‌شوند اما این تیم شخصیت قهرمانی را دارد.
وزیر ورزش و جوانان درمورد روسای هیات‌های بازنشسته گفت‌: مجلس شورای اسلامی نظرش را داده است، اما شفاف و روشن نیست. به همین دلیل قرار است که مجددا ما استعلام کنیم و از آنها خواهش کردیم که شفاف و روشن نظرشان را بگویند تا تکلیف مشخص شود. ما ۲۳ آذر ماه استعلام گرفتیم و آخر دی ماه نظرشان را اعلام کردند. اما همان طور که گفتم واضح و شفاف نیست. به‌ هر حال آنها باید کار تخصصی و فنی انجام دهند.
دکتر سلطانی فر در پاسخ به این پرسش که با این شرایط انتخابات فدراسیونها فعلا برگزار نخواهد شد، در این باره توضیح داد: ما انتخابات فدراسیون‌ها را برگزار می‌کنیم، به جز فدراسیون‌هایی که تعداد زیادی از روسای هیات های آنها بازنشسته هستند. فدراسیون هایی که یکی، دو رییس هیات بازنشسته دارند موردی ندارد، اما مثلا کشتی چهار ــ پنج رییس هیات بازنشسته دارد که این مهم است.

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
معاون توسعه امور ورزش فارس : نتايج ما در مسابقات مختلف همچون رقابت‌هاي آسيايي و پارآسيايي در پنجاه سال ورزش فارس بي‌نظير بوده است
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب