توقف کاروان بهاری گل و گیاه در نمایشگاه شیراز
دوشنبه 21 ژانویه 2019 2 سال قبل

توقف کاروان بهاری گل و گیاه در نمایشگاه شیراز

[ad_1] چهاردهمین نمایشگاه گل و گیاه، گیاهان دارویی و تجهیزات گلخانه در شیراز گشایش یافت. به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سید محمود موسوی مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس گفت: این نمایشگاه با هدف توجه به طبیعت و همچنین حمایت از تولیدکنندگان داخلی و مشاغل خانگی در سه سالن سرو، بهار و […]

[ad_1]

چهاردهمین نمایشگاه گل و گیاه، گیاهان دارویی و تجهیزات گلخانه در شیراز گشایش یافت.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سید محمود موسوی مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان فارس گفت: این نمایشگاه با هدف توجه به طبیعت و همچنین حمایت از تولیدکنندگان داخلی و مشاغل خانگی در سه سالن سرو، بهار و نرگس با حضور ۹۹ شرکت در قالب ۲۱۵ غرفه برپا شده است.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان محصولاتی از کشور‌های چین و ترکیه در این نمایشگاه حضور دارند، بیان داشت: تولید کنندگان و فعالان عرصه گل و گیاه از استان‌های گیلان، تهران، مازندران، اراک، خراسان رضوی، البرز، یزد، قزوین، اصفهان، همدان و آذربایجان شرقی از دیگر شرکت کنندگان در این نمایشگاه هستند.

به گفته موسوی، ۶۰ درصد از تولیدکنندگان و فعالان حوزه گل و گیاه استان فارس نیز در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

چهاردهمین نمایشگاه گل و گیاه، گیاهان دارویی و تجهیزات گلخانه تا پنجم بهمن ماه ۹۷ از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس واقع در شهرک گلستان شیراز دایر است.
انتهای پیام/م

شیراز میزبان نمایشگاه گل و گیاه

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
شهردار شیراز:وضعیت کنونی شهرها خوب یا بد حاصل کار مهندسان است
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب