اعتراف باند سارقان درون خودرو به ۳۷ فقره سرقت
دوشنبه 21 ژانویه 2019 2 سال قبل

اعتراف باند سارقان درون خودرو به ۳۷ فقره سرقت

[ad_1] فرمانده انتظامی شیراز از دستگیری باند ۳ نفره سارقان درون خودرو با ۳۷ فقره سرقت در این شهرستان خبرداد. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سرهنگ دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی شیراز گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت درون خودرو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی شیراز از دستگیری باند ۳ نفره سارقان درون خودرو با ۳۷ فقره سرقت در این شهرستان خبرداد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سرهنگ دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی شیراز گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت درون خودرو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

وی افزود: تیمی از ماموران مجرب تشکیل و با بررسی صحنه‌های سرقت، تحقیقات میدانی، بکارگیری شگرد‌های خاص پلیسی و تعقیب و مراقبت‌های شبانه روزی، ۳ نفر از سارقان را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی، در یک عملیات غافلگیرانه آن‌ها را دستگیر کردند.

سرهنگ القاصی مهر تصریح کرد: متهمان در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس، چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشتند و به ۳۷ فقره سرقت درون خودرو اقرار کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، تصریح کرد: تاکنون تعدادی از مالباختگان شناسایی شده اند.

انتهای پیام/چ

دستگیری سارقان در شیراز

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
یک کشته در برخورد پراید با موتورسیکلت
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب