رد رشوه ۳۰ میلیونی مأموران انتظامی شهرستان "آباده"
چهارشنبه 16 ژانویه 2019 2 سال قبل

رد رشوه ۳۰ میلیونی مأموران انتظامی شهرستان "آباده"

[ad_1] فرمانده انتظامی استان گفت: مأموران انتظامی شهرستان "آباده"، رشوه ۳۰ میلیون ریالی متهم را رد و مراتب را صورتجلسه کردند. به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، سردار " احمد علی گودرزی" اظهارداشت: مأموران گشت کلانتری "بهمن" شهرستان آباده، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور "آباده" به سمت "سمیرم"، به یک […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی استان گفت: مأموران انتظامی شهرستان "آباده"، رشوه ۳۰ میلیون ریالی متهم را رد و مراتب را صورتجلسه کردند.
رد رشوه 30 میلیونی مأموران انتظامی شهرستان "آباده"

به گزارش سایت شیرازنیوز به نقل از برنانیوز از فارس، سردار " احمد علی گودرزی" اظهارداشت: مأموران گشت کلانتری "بهمن" شهرستان آباده، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور "آباده" به سمت "سمیرم"، به یک دستگاه خودرو اپتیما مظنون و آن را متوقف می کنند.
وی ادامه داد: مأموران در بازرسی از این خودرو، مقادیری مواد مخدر شامل ۱۰ سانت شیشه، ۸ گرم سوخته تریاک، یک حقه وافور و یک عدد پایپ استعمال شیشه کشف و متهم را دستگیر می کنند.
سردار گودرزی افزود: متهم جهت رهایی از چنگال قانون، مبلغ ۳۰ میلیون ریال وجه نقد را به عنوان رشوه به مأموران پیشنهاد داد که مأموران صحیح العمل ضمن رد آن، مراتب را صورتجلسه کردند.
فرمانده انتظامی استان فارس ضمن تقدیر و تشکر از این اقدام خداپسندانه مأموران انتظامی، گفت: متهم به همراه تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد.

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
بیش از ۸ هزار ماموریت امدادی اورژانس
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب