امنیت استان فارس مطلوب است
سه‌شنبه 15 ژانویه 2019 2 سال قبل

امنیت استان فارس مطلوب است

[ad_1] استاندار فارس گفت: علی رغم پهناور بودن استان و گستردگی مأموریت های پلیس ، امنیت استان فارس خوب و مطلوب است. به گزارش خبر'گزاری برنا از فارس، " عنایت الله رحیمی" در دیدار فرمانده انتظامی استان فارس با وی،تصریح کرد: تلاش ها و اقدامات نیروی انتظامی اگر چه ممکن است در بعضی از مواقع […]

[ad_1]

استاندار فارس گفت: علی رغم پهناور بودن استان و گستردگی مأموریت های پلیس ، امنیت استان فارس خوب و مطلوب است.
امنیت استان فارس مطلوب است

به گزارش خبر'گزاری برنا از فارس، " عنایت الله رحیمی" در دیدار فرمانده انتظامی استان فارس با وی،تصریح کرد: تلاش ها و اقدامات نیروی انتظامی اگر چه ممکن است در بعضی از مواقع دیده نشود، ولی اگر ناامنی در جامعه به وجود آید، در آن زمان تلاش های پلیس بیشتر دیده خواهد شد.
وی با بیان اینکه اقدامات و تلاش های نیروی انتظامی استان فارس مطلوب و ستودنی است، گفت: انتظار این است که همانند سال های گذشته در ایام نوروز، امسال نیز شاهد اقدامات موثر پلیس در سطح استان فارس و به ویژه شهر شیراز باشیم.
استاندار فارس با اشاره به اینکه دستگاه قضایی و پلیس در استان نهایت تلاش خود را برای برقراری امنیت انجام می دهند، افزود: این دو دستگاه ارتباط و تعامل نزدیک و بسیار خوبی با هم دارند که نتیجه این تعامل مثبت، ایجاد امنیت برای جامعه خواهد بود.
رحیمی تصریح کرد: کارکنان نیروی انتظامی با توجه به شأن و جایگاه خود و تلاش های صادقانه ای که در راستای تأمین امنیت انجام می دهند، باید با کمترین مشکلات سازمانی و شخصی روبرو باشند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات پلیس استان و با اعلام آمادگی کامل استانداری برای تعامل و همکاری با مجموعه نیروی انتظامی، گفت: پلیس با هر گونه تعرض و ناامنی در جامعه برخورد می کند و اجازه بروز هیچگونه ناامنی را به هیچ کسی نخواهد داد.
در ابتدای این دیدار، سردار "احمد علی گودرزی" فرمانده انتظامی استان فارس ضمن تبریک انتصاب استاندار فارس، گزارشی مشروح از اقدامات و عملکرد پلیس استان ارائه داد و گفت:با وجود همه مشکلات، امنیت در استان فارس سیر صعودی دارد و وضعیت امنیت در حوزه های مختلف خوب است.

[ad_2]

این مطلب را هم ببینید
تامین اعتبار دفترچه‌های تامین اجتماعی الکترونیکی شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب