اردوی تیم ملی نوجوانان اسکواش به میزبانی شیراز برگزار می‌شود
سه‌شنبه 22 ژانویه 2019 2 سال قبل

اردوی تیم ملی نوجوانان اسکواش به میزبانی شیراز برگزار می‌شود

[ad_1] رئیس هیئت اسکواش شهرستان شیراز گفت: مرحله بعدی اردوی تیم ملی نوجوانان دختر  جهت آمادگی مسابقات آسیایی  از ۸ تا ۱۲ بهمن ماه به میزبانی شیراز برگزار می‌شود و یکی از بازیکنان شیرازی به تیم ملی دعوت شده است. – اخبار استانها – امیر دامری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز اظهار داشت: مرحله بعدی […]

[ad_1]

رئیس هیئت اسکواش شهرستان شیراز گفت: مرحله بعدی اردوی تیم ملی نوجوانان دختر  جهت آمادگی مسابقات آسیایی  از ۸ تا ۱۲ بهمن ماه به میزبانی شیراز برگزار می‌شود و یکی از بازیکنان شیرازی به تیم ملی دعوت شده است.

– اخبار استانها –

امیر دامری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز اظهار داشت: مرحله بعدی اردوی تیم ملی نوجوانان دختر  جهت آمادگی مسابقات آسیایی  از ۸ تا ۱۲ بهمن ماه به میزبانی شیراز برگزار می‌شود و یکی از بازیکنان شیرازی به تیم ملی دعوت شده است. 

وی گفت: ثمین حسن‌پور، بازیکن خوش آتیه شیرازی به عضویت تیم ملی نوجوانان اسکواش کشور درآمد. وی در رده سنی کمتر از ۱۳ سال  در تورنمنت‌های مختلف  بارها موفق به کسب مدال شده بود و پس از شرکت در اردوهای تیم ملی به عضویت تیم ملی اسکواش نوجوانان دختر ایران شد.

دامری از حضور داوران شیرازی در هفته اول لیگ‌های برتر دسته یک و حذفی اسکواش آقایان کشور خبر داد و گفت: هفته اول لیگ‌های برتر ، دسته یک و حذفی کشور از چهارشنبه ۲۶ دی ماه تا جمعه ۲۸ دی ماه در کورت‌های اسکواش سالن حیدر نیای تهران برگزار شد. محمدمهدی حسن‌پور داور خوب شیرازی با عنوان داور اصلی لیگ  قضاوت این مسابقات را به عهده داشت و مرجان کریمی نیز به عنوان کمک داور در این مسابقات حضور یافت.

مسابقات اسکواش غرب آسیا از ۳۰ بهمن در گلستان برگزار می‌شود
ساری میزبان مسابقات جایزه بزرگ اسکواش جهانی شد
مسابقات بین‌المللی اسکواش در استان گلستان برگزار می‌شود

وی با تکیه بر اینکه برای داشتن پشتوانه قوی نیاز است اردوهایی در رده‌های پایه به صورت مرتب  برگزار شود، افزود:دومین مرحله اردوی تیم ملی اسکواش پسران کشور نیز به مدت سه روز در شیراز برگزار شد.تمرینات این تیم روزهای چهار شنبه، پنج شنبه و جمعه به صورت صبح و عصر برگزار شد. مهدی مختاری، داور بین‌المللی و ستارخان از شیراز نیز در اردوی تیم ملی حضور داشتند. 

این مطلب را هم ببینید
دعوت امام جمعه اهل سنت جنوب فارس برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

رئیس هیئت اسکواش شهرستان شیرازگفت: از بین بازیکنان سهیل سلطانی بازیکن  شیرازی که در المپیاد استعدادهای برتر اسکواش کشور مدال برنز را کسب کرده بود نیز در این اردو حضور یافت.

دامری افزود: سرمربی تیم‌های ملی اسکواش ایران از کیفیت بالای اردوی شیراز در این اردو ابراز رضایت کرده و اذعان داشت اردو نیز با بهترین کیفیت برگزار شد.

انتهای پیام/ 

[ad_2]

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب