با اعلام مركز آزمون جهاد دانشگاهي / ششمين آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي برگزار مي شود
سه‌شنبه 22 ژانویه 2019 2 سال قبل

با اعلام مركز آزمون جهاد دانشگاهي / ششمين آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي برگزار مي شود

[ad_1] با اعلام مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور اعلام و وزارت ورزش و جوانان نیز نیرو استخدام می نماید. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، بر اساس اعلام این مرکز آزمون استخدامی نیروی انسانی جهت دستگاههای اجرایی کشور […]

[ad_1]

با اعلام مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور اعلام و وزارت ورزش و جوانان نیز نیرو استخدام می نماید.

با اعلام مرکز آزمون جهاد دانشگاهی / ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، بر اساس اعلام این مرکز آزمون استخدامی نیروی انسانی جهت دستگاههای اجرایی کشور در روز جمعه ۱۷/۱۲/۹۷ برگزار می گردد.
بر پایه این گزارش اداره کل ورزش و جوانان استان فارس نیز در این آزمون تعداد ۵ نفر نیروی انسانی جهت شهرستانهای پاسارگاد ، خرامه ، سروستان ، فراشبند و مهر ( هر شهرستان یک نفر ) استخدام می نماید.
ثبت نام از متقاضیان استخدام از روز سه شنبه ۳۰/۱۰/۹۷ آغاز شده است و تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۹/۱۱/۹۷ ادامه خواهد داشت .
داوطلبان ثبت نام جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir مراجعه نمایند.

[ad_2]

Source link

این مطلب را هم ببینید
ساخت زورخانه بین المللی پارس در شیراز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

نت افراز تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب